Преработка на FLV player

cold_zero

Registered
Здравейте, изтеглих FLV player-а на Data.BG, но като цъкна десен бутон и в менюто пише DataBG Flash Player 1.5 нещо такова, та ако може някой да го промени и да пише ZoneBG Flash Player примерно. Дадох го на един приятел, той го преработи но нещо не може да го запази като хората и се прецака плеъра.

Ето и плеъра -> FLV player
 
Преработката е елементарна отваряш файла flvplayer.fla и отиваш на втория фрайм там ти е скрипта и от там триеш или променяш това
Код:
// Add link to rightclick menu

var newMenu:ContextMenu = new ContextMenu();
newMenu.hideBuiltInItems();
newMenu.customItems.push(new ContextMenuItem("Data.BG Flash Video Player 1.5",goTo));
this.menu = newMenu;
function goTo() { getURL("http://video.data.bg"); };
 
tukpb6.jpg
 
:?: Мерси, а как може да се промени линка при цъкане на бутончето за цял екран, защото сега като цъкнеш бутона отваря фльш файла?file=името_на_файла искам да го направя да отваря popup?file=името_на_файла :roll:
 
Мисля, че това което трябва да промениш е на ред 73 от flplayer_ui.as :
Код:
getURL(_root._url+"?file="+file+"&autostart=true&fs=true");
Така:
Код:
getURL(_root._url+"popup"+"?file="+file+"&autostart=true&fs=true");
Не съм го тествал.
 
cold_zero каза:
Здравейте, изтеглих FLV player-а на Data.BG, но като цъкна десен бутон и в менюто пише DataBG Flash Player 1.5 нещо такова, та ако може някой да го промени и да пише ZoneBG Flash Player примерно. Дадох го на един приятел, той го преработи но нещо не може да го запази като хората и се прецака плеъра.

Ето и плеъра -> FLV player

какъв е тоя плейр на дата.бг ? линк, нещо ?
 
crystalline каза:
cold_zero каза:
Здравейте, изтеглих FLV player-а на Data.BG, но като цъкна десен бутон и в менюто пише DataBG Flash Player 1.5 нещо такова, та ако може някой да го промени и да пише ZoneBG Flash Player примерно. Дадох го на един приятел, той го преработи но нещо не може да го запази като хората и се прецака плеъра.

Ето и плеъра -> FLV player

какъв е тоя плейр на дата.бг ? линк, нещо ?
Пост #1
 
Код:
function goTo() { getURL("http://video.data.bg"); };

какво пиша тук ? с какво трябва да го заменя ?

b13_savage мерси...пропуснал съм в бързината... :oops:
 
да, да стоплих за какво е..и ми ясно как се редактира надписа на десния бутон, ноо не ми е ясно най-важното...как мога да заредя външен flv файл...не говоря за сайта на cold_zero. аз имам да зареждам едно видео, а не много както е при него..и имам flv файла, въпроса е как да го заредя в плеъра...

*shy*
благодаря ви предварително
 
В такъв случай може направо да го импорт през флаш (файл-импорт видео) и след това да го експорт като .свф (щом е еднократно).
 
B13_Savage каза:
В такъв случай може направо да го импорт през флаш (файл-импорт видео) и след това да го експорт като .свф (щом е еднократно).

аз имам както самото видео (на ави) така и вече готов flv файл..идеята ми е да ми подскажете как да го вържа към плеъра без да се налага да импортвам ави-то във флаш-а...надявам се ме разбрахте какво имам предвид...нещо от рода на play.php?ime_na_flv се опита да ми обясни cold_zero, но аз както винаги не стоплих..при мен флаш-а е в една php страница и нямам представа как да вържа примерно video.php?ime_na_flv

:shock:
:)
 

Горе