Flash-Php галерия

B13_Savage

Registered
Искам да ви представя това. Представлява една малка флаш галерия. Хубавото е, че всеки от вас може да я ползва(един вид е нещо като SimpleViewer). За целта трябва да имате на разположение mySQL, php5 и свалите този архив. Прочетете readme-то.
Ако на някой му хареса може да спретнем и вер2 :p
 
Готина е :?:
Защо не направиш като се цъкне на голямата снимка да ти зарежда следващата :lol: ?

П.С. Много ме кефи тоя размазващ ефект на скрола при повече лашкане. :D

EDIT: А няма ли начин да се местят автоматично снимките при onmouseover както е при стрелките?

За пример:
http://www.dynamicdrive.com/dynamicindex4/cmotiongallery.htm
 
Ако излезе версия 2 ако изобщо излезе де ..ще има доста работи ,но...
май няма да е скоро :)
И 2мата сме заети в момента така ,че... освен да чакате... :twisted:
 
Страхотно а може ли да се направи снимките да се местят сами примерно след 10 секунди ? :roll:
 
Какво е това CHMOD 777 и нещо неще да ми се install

Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /home/www/***/install.php on line 41

Warning: mysql_query(): Can't connect to local MySQL server through socket '/var/run/mysqld/mysqld.sock' (2) in /home/www/****install.php on line 41
 
Промени CHMOD-a на файла през някой фтп клиент (може и без, не ми е ясно как). Избираш файла, десен бутон - опцийки ..
 
B13_Savage каза:
Промени CHMOD-a на файла през някой фтп клиент (може и без, не ми е ясно как). Избираш файла, десен бутон - опцийки ..
Пак същото дава error на line 41 ама неможах да преброя 41 реда... :idea:
 
линка вече не работи. а пък аз я видях преди, но не я свалих. дайте друг линк...или предполагам някои който вече е свалил галерията да я метне нейде из нет-а

иначе е страфотна :)
 

Горе