vGuides.net

hellkiller

Registered
http://vGuides.net - Вашият виртуален наръчник. Посетете новия уеб сайт, в който ще намерите полезна информация за света на технологиите, с помощта на която ще оптимизирате и подобрите работата си с тях. Полезни статии и съвети.
 
Дизайна е много приятен, статиите са интересни. Това с фейсбука не го знаех :) Успех занапред
 
Перфектен, дизайна ми хареса, функционалността също. Само тая captcha в контактната форма не може да се чете. Същата като в Уикипедия :D
 
За Captcha съм съгласен, не винаги се разчита какви са символите, но след няколко презареждания се показва нещо, което се разбира :)
 
Доста полезен сайт вече 2 урока ми влязоха в употреба браво !!
 
ММ много приятен дизайн ... А и статии са доста полезни и интересни . Дано имате успех...
 
topchokt каза:
ММ много приятен дизайн ... А и статии са доста полезни и интересни . Дано имате успех...
Мечтал съм просто да направя такъв сайт... :) Наистина страхотна идея и реализация. Сега поне ще мога да бъда по-активен и да помагам. 8)
 
Вие, потребителите, също може да допринесете за развитието му като добавяте уроци и го споделите с ваши познати и приятели :)
 
Добавена е възможност да задавате въпроси към екипа (ако имате проблем с компютъра например, не знаете как да направите Windows-а си на български и т.н.)
 

Горе