Радио eScape! - Радиото което Ви задоволява : }}

Статус
Not open for further replies.

skate

Registered
Очакваме Вашите Поздрави : )) Слушайте през нашият сайт http://radio-escape.info/ или чрез Winamp: http://radio-eScape.info/escape.pls

Страхотни DJ сред който са: DJ Seth, DJ Silver, DJ Forget, DJ Elmo и още много други..
Очакваме вашите поздрави на нашия скайп адрес - radioescape.info


 
Уникални DJ's и DJane's сред който: DJ Seth, DJ Silver, DJ Forget, DJ Mishonty, DJane Anity, DJane ПаМчЕтО и още много..
 
Човек само докато влязах и го затворих чесно ти казвам :) ...
Само като чух тази музика да въри сама.
И 500 часа не мога да оправя ;)
И накрая и така и не видях как я спра :(
 
dashe каза:
Човек само докато влязах и го затворих чесно ти казвам :) ...
Само като чух тази музика да въри сама.
И 500 часа не мога да оправя ;)
И накрая и така и не видях как я спра :(
какво говориш бре човек , как се оплаших като влезнах снощи към 3-4 сутринта като влезнах и как беше тихо като гръмна оная музика , направо ти казвам побърках се и отделно го търся 1 час от каде се спира и намалява , но го намерих :D
 
RiddleR каза:
dashe каза:
Човек само докато влязах и го затворих чесно ти казвам :) ...
Само като чух тази музика да въри сама.
И 500 часа не мога да оправя ;)
И накрая и така и не видях как я спра :(
какво говориш бре човек , как се оплаших като влезнах снощи към 3-4 сутринта като влезнах и как беше тихо като гръмна оная музика , направо ти казвам побърках се и отделно го търся 1 час от каде се спира и намалява , но го намерих :D

Плеъра е настроен да се пуска щом се погледне :D И се спира от черният квадрат :D
 
skate каза:
RiddleR каза:
dashe каза:
Човек само докато влязах и го затворих чесно ти казвам :) ...
Само като чух тази музика да въри сама.
И 500 часа не мога да оправя ;)
И накрая и така и не видях как я спра :(
какво говориш бре човек , как се оплаших като влезнах снощи към 3-4 сутринта като влезнах и как беше тихо като гръмна оная музика , направо ти казвам побърках се и отделно го търся 1 час от каде се спира и намалява , но го намерих :D

Плеъра е настроен да се пуска щом се погледне :D И се спира от черният квадрат :D
а как разбира плеъра че го гледам ? :twisted:

и друго , забравих да кажа дизайна много ми прилича на този на

radiosense

или сега ще кажеш че няма такова нещо ?
 
RiddleR каза:
skate каза:
RiddleR каза:
какво говориш бре човек , как се оплаших като влезнах снощи към 3-4 сутринта като влезнах и как беше тихо като гръмна оная музика , направо ти казвам побърках се и отделно го търся 1 час от каде се спира и намалява , но го намерих :D

Плеъра е настроен да се пуска щом се погледне :D И се спира от черният квадрат :D
а как разбира плеъра че го гледам ? :twisted:

и друго , забравих да кажа дизайна много ми прилича на този на

radiosense

или сега ще кажеш че няма такова нещо ?

Ми той и екипа е като на радио сенс :)
 
аха и аз до преди няколко месеца бях в едно радио , доста хора го слушат около 200 - 300 , но напуснах защото не се разбирахме с екипа .

Ако търсиш водещи ми пиши , може да се включвам :)
 
Очакваме Вашите Поздрави : )) Слушайте през нашият сайт http://radio-escape.info/ или чрез Winamp: http://radio-eScape.info/escape.pls

Страхотни DJ сред който са: DJ Seth, DJ Silver, DJ Forget, DJ Elmo и още много други..
Очакваме вашите поздрави на нашия скайп адрес - radioescape.info


 
Относно радиото: Много добре подбрана музика и DJ (RJ) се справят добре.
Относно сайта: Оправете го, защото се вижда много зле под резолюция 1024х768, контента е сбит не се чете много добре, логото размазва хедъра, JS за снега страшно много лаги. (Mozilla 4, Windows XP). В момента гледам сайта от работното място. Когато го гледам от вкъщи (Mozilla 4, Linux, голяма резолюция, wide screen) всичко се вижда нормално!
 
Браво за радиото. Сайта има доизпипване, но все пак браво. Диджейкат , която е в момента обаче 17.12.10, 21:39 - много преиграва като говори - чак е неприятно. И микрофона й е супер зле и се разбира половината от казаното :)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе