Колко говорите и колко плащате ?

gryp

Registered
По колко минути средно говорите месечно и колко плащате на мобилния ви оператор ... и не на последно място кой е той :arrow:

Също така мислите ли че оператора ви надписва сметката :x

:D

За малко повече от 4 месеца таймера на телефона ми показва 1985 мин

Или по 490 мин на месец. Телефона ми е с 2 СИМ на М тел и Глобул. Двете карти са с бизнес тарифи и общо таксите са ми 16 лв. Почти никога не ги надвърлям :)
 
стига бре винаги съм се чудел как хората плащат по-толкова малко

+ - 250 лв на месец

4 карти , глобул , виваком и мтел и 1 за мобилен интернет
 
20-25 лева.
На М-тел, но съм супер недоволен от предлаганите им услуги и сега ще минавам на Глобул.
 
На мтел съм , говора малко , плащам много повече ... чакам да изтече договора ...
 
Dimbadboy каза:
20-25 лева.
На М-тел, но съм супер недоволен от предлаганите им услуги и сега ще минавам на Глобул.


Мисля че виваком са по - добре :)
 
gryp каза:
Dimbadboy каза:
20-25 лева.
На М-тел, но съм супер недоволен от предлаганите им услуги и сега ще минавам на Глобул.


Мисля че виваком са по - добре :)

Аз пък мисля че Глобул са по-добре ;) Извод - нека не превръщаме темата в такава :p

Аз плащам 30-тина лв, като 25 от тях са месечна такса (най-вече заради Нета) към Глобул ;)
 
На mtel съм.
Плащам по 40 лв. без да говоря много.
Не мога да ги сменя, защото няма друга компания, която да предлага
разговори от чужбина без роуминг.
Ако има алтернатива на МТЕЛ спот бих се преместил.
 
Преди говорих много,но сега званя само при необходимост и плащам до 10 лв (без таксата).
 
Аз съм на M-tel Prima, и говоря кажи речи за левче на минута. Скоро ще минавам на Vivacom, аз преди бях към тях и си говорех супер дълго за жълти стотинки.
 
Едната ми карта е на лууп, супер си е, рядко надхвърлям 15 лева, щотоговоря основно с други лупъри, другата ми картае на виваком, предплатена, пуснали бяха едни супер карти на 1-та коледа на вивател, всеки път като заредя 20 лева получавам 500 безплатни минути, в момента имам около 20 безплатни часа и де факто говоря безплатно с виваком за 20 лева годишно :D
 
Аз съм на Мобилтел, разговорите са включени в таксата, която плащам. Никога не съм харесвал Глобул и Виваком, защото не съм техен тип клиент.
 
Аз съм на Loop за 6.90 + 5лв за картата на баба ми (и тя е в Loop :D) и плащам по 12-13лв на месец. Говоря по около 1000 минути, все с безплатните. На други гледам да не звъня. За 3 години и половина телефона показва, че имам приблизително 210 часа разговори. :shock:
Не харесвам Mtel, от както ми взеха пари за безплатните ми разговори, но за жалост няма алтернатива. Не виждам голяма разлика при другите. Вече си гледам сметката добре. :)
 
Глобул - около 20 лева средно по 700-800 минути
Мтел Loop - 6.90 на месец 2000 мин към целия loop и 5 номера от мтел + 1000 смс-а на месец към целия мтел... За сега съм много доволен от тях бях негативно на строен, но след 4-5 месец съм доста приятно изненадан от мтел... Повече от 6 и 90 не съм плащал на месец и мога да говоря с всички познати без да се притеснявам :_)
 
Аз съм на Globul, месечна такса 13 лв. и чат пат правя още по 7-8 лв сметка и то само защото пращам sms за щяло и нещяло (за глупости от нета). Минутите ми стигат, че даже и остават. Говоря към 1300-1400 минути месечно.
 
Все слушам как хора се по 40 карти имали много сметки :D Е как няма да имате, много странно. МТел бая кирливи ризи им извадиха, но аз като частен потребител съм на LOOP U&ME. С гаджето говоря безплатно завинаги, а с другите луупъри + семейство и приятели имам 2000 минути всеки месец. След изтичането им на тея минути (което просто няма как да стане) тарифата ми става 1 ст/минута...

Другият ми телефон е на Виваком, в бизнес група, като говоря със цялото си семейство в тая група безплатно завинаги + некви там 50тина минути безплатни за из виваком.

На луупа освен таксата правим обща сметка 1-2 лв, на вивакома правя повече, щото от него говоря с всичко друго освен с лууп, но и там не надхвърлям 20тина лв по принцип :)
 
към глобул - около 30-40лв.
Макс 50.

На мтел дължа 100лв, заради техните глупости, ама не смятам да ги платя.
 
Аз съм на Vicacom и съм много доволен.
Плана ми е такъв, че имам безплатни минути към всички оператори+интернет. Месечната ми такса е 10 лв и аз изговарям за максимум още толкова.
 

Горе