Google атакува фейсбук с нова социална мрежа.

DevNull

Registered
Туко що го чух по радиото. (няма да правя реклама). някой знае ли нещо по въпроса ? интересно ми е :lol:
 
Изглежда ще го тествам по-натам .
Вече имате покана? Капацитетът ни временно е надхвърлен. Моля, опитайте отново скоро.

Благодаря все пак.
 
Ще го видя малко по-късно, но до колкото разбрах от някой приятели е доста по изчистено, което според мен е голям плюс. FaceBook винаги ми се е струвал претрупан с най-различни глупости.
 
qazxsw каза:
Ще го видя малко по-късно, но до колкото разбрах от някой приятели е доста по изчистено, което според мен е голям плюс. FaceBook винаги ми се е струвал претрупан с най-различни глупости.
Щом сте разбрали ,значи имат достъп ,тогава - може ли покана? :)
 
и аз не бих отказал една покана . много ми е интересно да го видя отвътре както се казва :)
 
Ако някой може и има желание да прати покана нека го направи :lol: :lol:
 
мисля че за момента гоогле е ограничил посещенията до определен брой и са заети и за това неможе да се влезе нещо като в бета версия са или се провеждат тестове, иначе ако е направено само с покани то като никой няма покана как ще ми прати и на мен :wink:
 
Има си мейл листа, записваш се и чакаш. Ако хипотетично те одобрят, ще си раздаваш на който искаш покани.
 
Replace каза:
Има си мейл листа, записваш се и чакаш. Ако хипотетично те одобрят, ще си раздаваш на който искаш покани.
По същия начин чаках някъде около 2 седмици за Google Wave и след това имах към 50 покани за раздаване :)
 
Ако някой има една излишна покана за мен ще съм му много благодарен.
 
И аз се нареждам на опашката за покани, ако се отворят места. :)
 
Който иска покана да ми пише на лично мейла си. :) Не е гарантирано, че ще стане обаче за всички :p

ЕДИТ:: Бъга с тарикатските покани явно са го оправили :lol:
 

Горе