Вярвате ли в съществуване на извънземни ?

kriss каза:
Да.
Пп: мнението на gatakka

после ще изгледам видеото.

debian_germany каза:
Вярвам, даже съм си говорил с тях. :idea: :lol:

Без детски истории, моля!



---------------------------

Аз смятам, че е възможно да има. Няма как в такава голяма (да не кажа безкрайна) вселена да няма други планети, или по-различни от нашата и да има на нея по-различни живи същества.

Дори представата ни за извънземни (всички сме виждали как ги рисуват) може да е реална. Какво като не приличат на нас ?

и последното: какво невъзможно виждате в това, че имат такива "летящи чинии" ? какво е невероятното, че се движат с висока скорост ?

след по малко от 500 години и ние ще сме се развили до толкова (не българите ест. :D) и ще бъде възможно построяването на такива летателни апарати.

След тези 500 год. Те ще са още по-напред с материала...
 
И ко? Човечеството не е готово за контакти с извънземни или за космически пътувания. Нма да е готово докато ние сме живи. Трябва първо да си оправи собствените проблеми, а после да мисли за космоса. Още повече, че докато има сто и косур държави на земята човечеството не може да премине в космоса по простата причина, че за това трябва едно по-високо ниво, наречено интернационализъм. Иначе проблемите просто ще се умножат.


Така, че и да има и да няма извънземни, те нито ще имат интерес да установят връзка с нас нито ние ще имаме някаква полза от контакт с тях. Ако сте гледали стар трек и там я има развита тази теория :p
 
K0ceTo каза:
И ко? Човечеството не е готово за контакти с извънземни или за космически пътувания. Нма да е готово докато ние сме живи. Трябва първо да си оправи собствените проблеми, а после да мисли за космоса. Още повече, че докато има сто и косур държави на земята човечеството не може да премине в космоса по простата причина, че за това трябва едно по-високо ниво, наречено интернационализъм. Иначе проблемите просто ще се умножат.


Така, че и да има и да няма извънземни, те нито ще имат интерес да установят връзка с нас нито ние ще имаме някаква полза от контакт с тях. Ако сте гледали стар трек и там я има развита тази теория :p

Точно! Ние сме със стотичци години по-назад от тях (ако съществуват)

debian_germany каза:
root321 каза:
Без детски истории, моля!

Ама те децата подхващат такива теми. :roll:

няма да коментирам. Какво да кажа за човек който няма мнение по въпроса...
 
Вярвам да, също така вярвам и в това, че душата на човек може да съществува без тяло което води до вярването, че има живот след смъртта.

Едит:
Също по темата искам да кажа, че не само съм убеден, че има други форми на живот извън нашата планета ами, че съм със вярването, че в момента на нашата планета живеят такива същества само, че още не са готови да ни се покажат. :)
 
Не знам дали да се включа в тази тема и да кажа това, което аз мисля и знам относно извънземните. Не знам, може да ме помислите за луд, че вярвам в подобни неща, но все пак ще споделя. :D

Това, че съществуват е 100% сигурно.
Аз също вярвам, че те са вече, тук на земята, измежду нас.

Вярвам, че в Зона 51(никого не може да припари до там. Ясно пише, че е разрешено стрелянето ако някой опита да влезе в забранената зона) учени изследват извънземни, даже контактуват с тях.
Защо иначе ще бъде толкова охранявана. Какво има да крият иначе?

Вярвам, че техниката е вече толкова напреднала, че дори не можем да си представим и то с помощта на извънземни. На нас ни показват една трошичка.

Защо казвам, че са тук на земята измежду нас?
Прочетете за рептилите. :)

Също вярвам, че сме поробени от доста време от извънземни. Вярвам, че и лидерите на света са извънземни. (Прочетете за рептили, илюминати... etc). :)

Не искам никому да плаша или да се натрапвам с мнението си. Просто споделям вижданията си.


Не мисля, че сме готови да контактуваме с тях. Просто много хора няма да издържат психически.

Баба Ванга го е казала дори, че тук на земята вече има няколко вида извънземни, едни от тях се маскират точно като нас и са измежду нас.

Знаете ли за случая с Царичино?
Когато започнали да правят разкопки, тъй като се смятало, че има нещо там долу.
Баба Ванга казала, че не сме готови да разберем какво има долу.

Малко по-късно било наредено от американското правителство операцията да спре и дупката да се затрупа отново.

Даже до колкото знам все още мястото се охранява.
Защо?


БТВ: Поздравче : http://vbox7.com/play:3669e630 :D
Няма много общо с темата, но все пак. :p
 
HunteR каза:
Даже до колкото знам все още мястото се охранява.
Защо?
Грешно си разбрал...
То живо пиле няма там, ти за охрана говориш :D
Така де... Останали са само старци, които са си били там и преди копането.


Колкото до илюминатите... Мм не мисля че имат нещо общо с извънземни.
Това по-скоро е една конспирация, без особени доказателства, които да я поддържат.
Те са ( или са били :) ) просто едно братство като масоните, искащо да господства над света.
 
Бе реално и ние сме извън земни за някой други организми.
Точно порадия тази логика горе, аз мисля, че има! :?:
 
Ev0luti0N каза:
Бе реално и ние сме извън земни за някой други организми.

Дам... незнам защо на някой им е чудно, че изглеждат по друг начин (или изглеждат различно така както ни ги описват), то и ние за тях сме различни ...

Ev0luti0N каза:
Точно порадия тази логика горе, аз мисля, че има! :?:

С тази тема очаквах, че ще има поне няколко човека които ще кажат, че не вярват ...

А то само един който дори не изрази мнение ...


------------------------

Не може да няма Други. Въпросът дали вече се контактува с тях - не мога да твърдя. Може би в Зона 51 правят някакви изследвания, дори може на извънземни и техните кораби.... но дали работят заедно, не знам какво да мисля..
толкова пък да сме напред ? :D

иначе да, технологиите се развиват изключително бързо, за това казах, че след няколко стотин години може да ги настигне (разбира се те ще са ни изпредварили в развитието си с още толкова...)

я вижте - http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=3934831

след 5-10 години, какво ли ще измислят ?

Вчера по новините гледах, че ще дават кола която може и да лети.

Незнам какво точно са направили защото не гледах новините.
трябва да видя в архива
 
root321 каза:
Вчера по новините гледах, че ще дават кола която може и да лети.

Незнам какво точно са направили защото не гледах новините.
трябва да видя в архива
Кола с крила и с ротор... Просто крилата й се свиват, нещо което го има още от ВСВ, японците са го измислили преди 70 години.

Колкото до зона 51...

Ами понеже достъпа на външни лица е забранен напълно и всички си мислят, че там се крие нещо.... Хм...

И най-вероятно наистина е така. Не знам, не съм влизал и не мога да кажа какво има със сигурност.

Всъщност никой външен не е влизал и не може да каже. А тези, които са влизали със сигурност няма да проговорят ;)


Според мен там се разработват нови военни технологии. Но и това ще се разбере все някога :)
 
Да, естествено. Даже доста често се срещам с тях. Понякога когато се приближат близо до мен имам чуството, че не те, а аз съм извънземното.
 
Има извънземни,даже имаше и документален филм,просто ги крият.За тези,които се интересуват повече може да попрочетат за Зона 51/Area 51
 
Който се интересува от конспирации и му е интересна темата за извънземни и илюминати да гледа Serious for UFO или на български Сериозно за НЛО. Филмчето е българско излязоха две части на скоро и може да го изтеглите от големите тракери ( да не споменавам имена то е ясно). На мене лично ми беше много интересно. Човека е събрал кадри от цял свят и има нечовешки неща, които аз лично не бях виждал никъде. Има и за зона 51 и за руския еквивалент и за луната, абе за каквото се сетите и за каквото не се сетите :) Филмчето е много добро за мене бие всякакви дискавърита и географици. Много по изчерпателно и има страшни кадри и на живи и на умрели и на всякакви извънземни.
 

Горе