Национален есенен турнир "Джон Атанасов"

bancov96

Registered
Здравейте, форумци! Все по-рядко пиша във форума, защото имам доста задачи, пък през останалото време релаксирам на макс, както и да е, по темата - почнахте ли проектите си за състезанието по уеб програмиране в Шумен в края на ноември? :)
 
Малко оф топик. Това състезание всяка година ли се провежда и може ли например да се участва не с цял сайт ами със система или framework ?
 
t0shk0 каза:
Малко оф топик. Това състезание всяка година ли се провежда и може ли например да се участва не с цял сайт ами със система или framework ?
Не те разбрах... Трябва да имаш изготвен проект. Всяка година се провежда.
 
tedo96 каза:
t0shk0 каза:
Малко оф топик. Това състезание всяка година ли се провежда и може ли например да се участва не с цял сайт ами със система или framework ?
Не те разбрах... Трябва да имаш изготвен проект. Всяка година се провежда.
Имам предвид трябва ли да е готов работещ сайт или може да се участва с система написана от мен, нещо като е107 или с мой framework
 
Хохо, може и аз да се вясна тоя път, вече имам един доста според мен сполучлив проект, тука из тия дни се очаква да пусна и още един. :)
 
t0shk0 каза:
tedo96 каза:
t0shk0 каза:
Малко оф топик. Това състезание всяка година ли се провежда и може ли например да се участва не с цял сайт ами със система или framework ?
Не те разбрах... Трябва да имаш изготвен проект. Всяка година се провежда.
Имам предвид трябва ли да е готов работещ сайт или може да се участва с система написана от мен, нещо като е107 или с мой framework
Чрез тази система трябва да направиш сайтче. :)
 
tedo пита те дали трябва да има готов пуснат в интернет пространството сайт или прост да си е изготвил една системка която да представи. :)
 
Аз не съм сигурен дали ще участвам. На този етап не е нищо особено моя проект, но след 2 месеца едва ли ще е така :)
 
idevbg каза:
Някой ще хвърли ли малко светлина какво е това състезание? :)

Състезание по уеб програмиране, представяне на готови проекти, в същото време се провежда и състезания по Информатика. :)
 
nbacool2 каза:
И вашите на каква тематика са? Моят е за управление и създаване на статии
Аз съм с "учебник". Иначе ме е хванал адския мързел и не се знае дали ще ходя на други състезания освен на това в Шумен.
 

Горе