Мнение за пародия на "под прикритие"

Спам форум
Locked
nfarkt

Мнение за пародия на "под прикритие"

Post by nfarkt » Fri Feb 10, 2012 1:17 am

Здравейте! С приятели от вчера започнахме да правим откъси от филми/сериали, които превръщаме в комедия. Аз съм режисьор, сценарист, и ако се наложи по монтажите тук-там. Исках да ви попитам, какво е вашето мнение за последното ни произведение:

Клик (НЕ е реклама)

Vladkata
Много Редовен
Много Редовен
Answers: 70

Post by Vladkata » Fri Feb 10, 2012 9:22 am

Ами не е зле :). Мога да ти дам хора за пример ;): 1, 2.

Успех!

Angry
Потребител
Потребител
Answers: 38

Post by Angry » Fri Feb 10, 2012 10:12 am

Мнооого зле. Винаги има такива като теб и твойте приятели, които се опитват да развалят нещо. Някакви л..нари със слънчеви очила се правят на гангстери. Изтрий клипа и не се излагайте...

Vladkata
Много Редовен
Много Редовен
Answers: 70

Post by Vladkata » Fri Feb 10, 2012 10:45 am

Angry wrote:Мнооого зле. Винаги има такива като теб и твойте приятели, които се опитват да развалят нещо. Някакви л..нари със слънчеви очила се правят на гангстери. Изтрий клипа и не се излагайте...
Можеше по-тактично да се изразиш. Какво са ти развалили, настроението? Филма и да искат не могат да развалят, защото той не се влияе от тях... Определено трябва да се подобри, но можеш да погледнеш потребителите които съм дал за пример, според мен им се получава доста добре, а на тях това им е първи опит...

rosko
Много Редовен
Много Редовен
Answers: 32

Post by rosko » Fri Feb 10, 2012 4:46 pm

Ами браво, получило се е!
Една препоръка - отдели развалените кадри в отделни клипчета.

djman
Гуру
Гуру
Answers: 110

Post by djman » Fri Feb 10, 2012 4:58 pm

Не насочвай камерата срещу светлина (в случая доколкото видях - лампата в стаята) ;)

nfarkt

Post by nfarkt » Fri Feb 10, 2012 11:59 pm

Скъпи Angry, както съм в нервно настроение, ще се опитам да запазя цялата агресия, псувни и обиди към теб, и няма да ги напиша. Мога да кажа само, че ти си човек на който му избиват комплексите от всички дупки по тялото. Първо на първо, можеше да се изразиш като нормален човек, не като прост българин. Нямаме нищо против критиката към нас, и съветите, но твоето не мяза на нищо. Лично ние сме фенове на сериала, и НЯМАМЕ за цел да ОПЛЮЕМ, КРИТИКУВАМЕ, или да се присмеем на някой актьор от него.

Vladkata, това не е първият ни опит - просто не беше сполучлив очевидно. Ето първият ни опит: Клик

rosko, ще го имаме в предвид, благодарим!

Благодарим също на останалите коментари по темата. Поздрави!

Locked