Диагнози от кардиолог за извинителна бележка.

Спам форум
Post Reply
nfarkt

Диагнози от кардиолог за извинителна бележка.

Post by nfarkt » Thu Feb 16, 2012 7:12 am

Привет, колеги! Тази седмица реших да си потътря д-то вкъщи без да ходя на училище, и купих фалшива извинителна бележка с 2 печата от кардиолог. Случайно някой от вас да знае някаква диагноза за 1 седмица от кардиолог? Благодаря предварително!

BBC91
Турист
Турист

Post by BBC91 » Thu Feb 16, 2012 7:17 am

За кардиолог можеш да получиш един ден извинение заради прегледа. Иначе трябва сърцето ти да е в много лошо състояние че да не можеш да излизаш 1 седмица.

lub4o
Много Редовен
Много Редовен
Answers: 139

Post by lub4o » Thu Feb 16, 2012 7:22 am

BBC91 +1
За един ден няма да имаш проблем.
Бил съм на кардиолог и ми дадоха само за един ден.

tedo96
Гуру
Гуру
Answers: 219

Post by tedo96 » Thu Feb 16, 2012 7:30 am

Чувстваш ли се прецакан? :D

StormBreaker
Шаман
Шаман
Answers: 344

Post by StormBreaker » Thu Feb 16, 2012 10:25 am

... просто без коментар ... Не се ли чувствате малко странно като правите такива шмекерии? :?

nom3r1
Гуру
Гуру
Answers: 156

Re: Диагнози от кардиолог за извинителна бележка.

Post by nom3r1 » Thu Feb 16, 2012 12:40 pm

@StormBreaker, ти докато учеше искаш да ми кажеш, че си бил всеки ден на даскало ли? Аре стига глупости , нека се кефи дечора :D

П.С. като не ти се ходи на даскало - не ходи, кажи бил съм болен лекувах се в домашни условия, страх ме е от инжекции и доктори, може да ме убият все пак сме в България...

StormBreaker
Шаман
Шаман

Post by StormBreaker » Thu Feb 16, 2012 12:46 pm

nom3r1 wrote:@StormBreaker, ти докато учеше искаш да ми кажеш, че си бил всеки ден на даскало ли? Аре стига глупости , нека се кефи дечора :D

П.С. като не ти се ходи на даскало - не ходи, кажи бил съм болен лекувах се в домашни условия, страх ме е от инжекции и доктори, може да ме убият все пак сме в България...
Не съм бил всеки ден на даскало. Но не съм си купувал бележки с фалшиви диагнози. Дечора сега се кефи, а после ще му е ежедневие да лъже. Ще си купи дечора книжка и ще смеля няколко от тия дето не са се кефили. Лъжата не е начина и със сигурност така не се възпитава.

Angry
Потребител
Потребител
Answers: 38

Post by Angry » Thu Feb 16, 2012 12:52 pm

StormBreaker wrote:
nom3r1 wrote:@StormBreaker, ти докато учеше искаш да ми кажеш, че си бил всеки ден на даскало ли? Аре стига глупости , нека се кефи дечора :D

Не съм бил всеки ден на даскало. Но не съм си купувал бележки с фалшиви диагнози. Дечора сега се кефи, а после ще му е ежедневие да лъже. Ще си купи дечора книжка и ще смеля няколко от тия дето не са се кефили. Лъжата не е начина и със сигурност така не се възпитава.
Бележките за кардиолог ги продавт само на по-заблудените. Момчето е дало напразно 1 лев :D

П.С: Приемаш го твърде лично. Прекалено си се наплашил от шофьорите или просто си влезнал във филма.

StormBreaker
Шаман
Шаман

Post by StormBreaker » Thu Feb 16, 2012 1:00 pm

Angry wrote:
StormBreaker wrote:

Бележките за кардиолог ги продавт само на по-заблудените. Момчето е дало напразно 1 лев :D

П.С: Приемаш го твърде лично. Прекалено си се наплашил от шофьорите или просто си влезнал във филма.
Извинявай, но съм чувал да говорят по същия начин и за наркотиците. Какво като пробвам веднъж? Не е голям проблем, нали? Какво като открадна нещо малко? Какво като си купя книжка? Какво като пребия оня дето ме дразни? Няма филм. Тези неща стават наистина и се почва от точно тия малки неща.

Post Reply