Състезание по ИТ в Благоевград

Аз пък никога не съм ходил на такова състезание. :idea: Може ли да ми обясните какво по-точно трябва да направиш и какво печелиш ако си на първо място?
 
Аз ще ходя. Днес беше крайния срок да се изпратят документите по пощата... Мислех си, че трябва да ги предам при регистрацията там, ама се оказа друго... Успяхме да се мобилизираме и ги изпратихме.
 
tedo96 каза:
Аз ще ходя. Днес беше крайния срок да се изпратят документите по пощата... Мислех си, че трябва да ги предам при регистрацията там, ама се оказа друго... Успяхме да се мобилизираме и ги изпратихме.

Аз се отказах в последният момент, но ще се видиш с Алекс :). BTW егати комерсите са тия :D...
 
Vladkata каза:
tedo96 каза:
Аз ще ходя. Днес беше крайния срок да се изпратят документите по пощата... Мислех си, че трябва да ги предам при регистрацията там, ама се оказа друго... Успяхме да се мобилизираме и ги изпратихме.

Аз се отказах в последният момент, но ще се видиш с Алекс :). BTW егати комерсите са тия :D...
Да... 25 лв само за участието е направо лудост... Кой от двамата Александровци? :D
 
tedo96 каза:
Vladkata каза:
tedo96 каза:
Аз ще ходя. Днес беше крайния срок да се изпратят документите по пощата... Мислех си, че трябва да ги предам при регистрацията там, ама се оказа друго... Успяхме да се мобилизираме и ги изпратихме.

Аз се отказах в последният момент, но ще се видиш с Алекс :). BTW егати комерсите са тия :D...
Да... 25 лв само за участието е направо лудост... Кой от двамата Александровци? :D
Аз :lol:
 
alex95_bg_2 каза:
tedo96 каза:
Vladkata каза:
Аз се отказах в последният момент, но ще се видиш с Алекс :). BTW егати комерсите са тия :D...
Да... 25 лв само за участието е направо лудост... Кой от двамата Александровци? :D
Аз :lol:

КОЛКО САШОВЦИ СТЕ БЕ? :D

Ops, caps.
 
дайте сайта с регламента и аз съм от блг може да се разходя да видя какво ще има тази година
 
antique каза:
дайте сайта с регламента и аз съм от блг може да се разходя да видя какво ще има тази година
http://www.sastezanie.7sou-blagoevgrad.com/rules.php
 
така и предполагах не че се хваля но го спечелих преди 2 , 3 години успех и на вас :?:
 
Имам някакво предчувствие, че на това състезание ще има много малко интернет приложения и приложни програми. :)
 
Уеб сайт / V – X клас/

При оценяването съществено значение имат потребителския интерфейс и графичното оформление. Допуска се използването на следните технологии: HTML, CSS, XML, JavaScript и VBScript ActionScript на Adobe Flash, Silverlight на Microsoft Corp. и др. без използване на сървърно програмиране.
Иначе щях да участвам..
 
lam3r4370 каза:
Уеб сайт / V – X клас/

При оценяването съществено значение имат потребителския интерфейс и графичното оформление. Допуска се използването на следните технологии: HTML, CSS, XML, JavaScript и VBScript ActionScript на Adobe Flash, Silverlight на Microsoft Corp. и др. без използване на сървърно програмиране.
Иначе щях да участвам..
Можеше да се запишеш в 'Интернет приложения / V – XIII клас /'
 
tedo96 каза:
lam3r4370 каза:
Уеб сайт / V – X клас/

При оценяването съществено значение имат потребителския интерфейс и графичното оформление. Допуска се използването на следните технологии: HTML, CSS, XML, JavaScript и VBScript ActionScript на Adobe Flash, Silverlight на Microsoft Corp. и др. без използване на сървърно програмиране.
Иначе щях да участвам..
Можеше да се запишеш в 'Интернет приложения / V – XIII клас /'
Другата година :)
 
На #БлагоевградИТ има точно 20 уеб приложения. Аз ще представям 19. Надявам се, че ще направя добър завършек. :)
 
Fakeheal каза:
tedo96 каза:
На #БлагоевградИТ има точно 20 уеб приложения. Аз ще представям 19. Надявам се, че ще направя добър завършек. :)
\\

Успех на всички!
Благодаря!
Ето списъци с проектите: http://www.sastezanie.7sou-blagoevgrad.com/klasirane.php

Ще трябва да си оправям багажа, защото утре сутринта в 7:30 тръгваме. :)
 

Горе