На какъв принцип и как става работата с буксовете

MaLa_NocHe

Registered
Здравейте колеги, някой заинтересован във идеята като сайта BUX.to , интересно ми е как се прави такова нещо, как се свързват рекламите откъде идва печалбата?
 
ако имаш такъв сайт аз плащам на теб
след това ти давам част от парите на хората които прегледжат сайтовете
 
Ама първоначално как става, няма някой да плати на сайт който има няма 5 регистрации.
 
Водиш преговори с различни потенциални клиенти.
Предлагаш някакви преференциални условия в началото докато се напълни с реклами и потребители. Или пускаш 1-2 месеца безплатно.
Така мисля..
 
Аха, добре а доло горе след това какви суми се искат от хората които ще си дават сайтовете за реклама, каква сума за да има за потребителите където кликат и за мен печалба?
 
Ами зависи каква ще си определиш. Примерно

10 000 прегледа х 0.05 лв на преглед = 500 лв
1000 прегледа х 0.05 лв на преглед = 50 лв
100 прегледа х 0.05 лв на преглед = 5 лв

потребителя ще вземе 0.03 лв на преглед = 300 лв за потребители и остават 200 лв за теб.
 
bux.to e скам, а като цяло идеята е приамидална. Въпроса е да инвестираш една сума (от 100 до 500 $) и си имаш готов букс. после го развиваш чрез трафик сайтове (има ги специално за букс и реф линкове) и ако си намериш правилната аудитория със странична реклама - ти си човека. Разчети се малко и ще видиш че като цяло не си струва за рискуваното време. Вярно ако работиш като вол ще имаш около 200-300$ на месец след 2 години, но един ден всичко отива на вятъра или се скапва. Характерно е за този който не е чел малко за бекграунда на буксовете да продължава да ги "цъка" който се запознае с пирамидата облизо се отказва(или повечето).
 
Не виждам причина да се отказвам, за 4 дена 2 долара имам, след месец ще си закупя втория пакет, повече пари на месец, след това на третия месец ще платя 59 долара за третия пакет при който ще имам доста насабрани и тогажа хем ще мога да си ги взема хем ще правя по-бързо пари а и до тогава ще имам доста реферали :) за 4 дена имам 7 реферала които яко кликат.

Ама целта ми е да направя нещо подобно :) което да си е чисто (смисъл истинско) и парите да си получават хората и аз да получавам процент от тая работа.
 
значи ако няма да си правиш такъв сайт няма смисал да се занимаваш с тях
първо има два вида бъкс саайтове едните се казват бъксове при тях цените на реклама е доста висока например 30$ за 1000 посещения а другите са aurora сайтове да речем при тях 1000 посещения са 1 или 2$(така ще намериш много рекламодатели) но и даваш доста по малко пари за клик от порядъка на 0,001 или 0,000250 нещо такова трябва да разгледаш други такива сайтове от подобен тип да видиш колко им е рекламата и какви са им цените на клиоквете.Имай в предвид че първия тип сайтове не давай повече от 0,01$ на клик и 0,005 на реф клик защото иначе ще скамнеш то не че има гаранция и за втория тип де ама както и да е ако ти требва информация още или помощ или някаква система чувствай се свободен да ми пишеш ако мога ще ти помогна
 
Ами аз намерих системата от един известен букс, разгледах я и видях че рекламодателите са си обикновенни потребители, които те самите трябва да си пратят рекламата за да се публикува за пари, но неразбирам как от тяхния алертпай примерно ще отидат в моя алертпай, и въобще не знам как да се свързвам с тези хора, как да ги обедя.
 
MaLa_NocHe моля те разгледай 2-3 програми за развитие на букс профил(bux campaign) ако започваш от дъното (без да инвестиращ или да имаш оговорени реф) всичко е карамбол но 95% от слиучаите няма да видиш 1 стотинка 1те 6 месеца. Ако искаш да печелиш трябва да нямаш други занимания и да блъскаш там много - ама много. Не мога да опиша какви упоритост и нерви са нужни. Пробвай - ако нямаш качествата ти давам 2 месеца макс.
 
Ами аз мисля да инвестирам за пакета който е най-големия премиум за да може от там да си правя повече пари за кликания и да мога да си вземам парите, също така имам за сега 8 рефера, и търся ощя и още за 1 седмица почти 5 долара имам.
 
MaLa_NocHe каза:
StormBreaker каза:
Ако сериозно си мислите, че ще изкарате нещо от цъкания...

Ами да, защо? Не мислиш ли че има смисъл?
Не.
Аз цъках в бъкс.то 1 година докато направя 50 долара в акаунта си за да мога да си ги изтегля.
Познай какво стана когато направих 50 долара и пробвах да си ги изтегля...
От тогава минаха сигурно 2 години вече и нищо не съм получил.

п.п Толкова дълго време съм цъкал (1г може би малко повече) просто защото не съм цъкал редовно .. не е било всеки ден, а когато се сетя .. но е факт, че до днешна дата аз пари не съм получил.
 
Аз съм получавал пари от такива сайтове, но като цяло е умряла работа. Обикновено тези които имат много висока цена на клик и/или голяма минимална сума за изплащане (примерно $5 - 10 и повече), са пълен скам.

Нормалната цена на клик е около 0.5 - 0.025 цента. При 5-10 клика на ден направете сметка кога ще съберете $10.

От друга страна аз не бих рекламирал в тези сайтове. Освен това някъде четох, че Гугъл не индексира сайтове който имат линкове от и към буксове.

Все пак щом съществуват, значи има хляб. Всеки решава за себе си. Аз мога да дам три сайта които със сигурност плащат.
 
vinsbg каза:
MaLa_NocHe каза:
StormBreaker каза:
Ако сериозно си мислите, че ще изкарате нещо от цъкания...

Ами да, защо? Не мислиш ли че има смисъл?
Не.
Аз цъках в бъкс.то 1 година докато направя 50 долара в акаунта си за да мога да си ги изтегля.
Познай какво стана когато направих 50 долара и пробвах да си ги изтегля...
От тогава минаха сигурно 2 години вече и нищо не съм получил.

п.п Толкова дълго време съм цъкал (1г може би малко повече) просто защото не съм цъкал редовно .. не е било всеки ден, а когато се сетя .. но е факт, че до днешна дата аз пари не съм получил.

Е как искаш да си ги изтеглиш тези 50 долара, при условие че е изписано изрично, да може да ги изтеглиш трябва да заплатиш за премиум пакета който е 59 долара за 1 година, за да може да теглиш :)
 
MaLa_NocHe каза:
vinsbg каза:
MaLa_NocHe каза:
Ами да, защо? Не мислиш ли че има смисъл?
Не.
Аз цъках в бъкс.то 1 година докато направя 50 долара в акаунта си за да мога да си ги изтегля.
Познай какво стана когато направих 50 долара и пробвах да си ги изтегля...
От тогава минаха сигурно 2 години вече и нищо не съм получил.

п.п Толкова дълго време съм цъкал (1г може би малко повече) просто защото не съм цъкал редовно .. не е било всеки ден, а когато се сетя .. но е факт, че до днешна дата аз пари не съм получил.

Е как искаш да си ги изтеглиш тези 50 долара, при условие че е изписано изрично, да може да ги изтеглиш трябва да заплатиш за премиум пакета който е 59 долара за 1 година, за да може да теглиш :)

Тогава можеше. Разликата между премиум и обикновен беше:
1. Премиума можеше да си ги изтегли на по-ниска сума
2. Според Terms нормалния потребител трябва да чака до 3 месеца за изплащане, а премиума до месец мисля, че беше.

Нямаше такова условие, че трябва да си премиум за да получиш пари.
 
Е да ама сега са такива условията, поне във букс.то сайта където съм аз регистриран, до колкото знам и той е първия по рода си.. ако не се бъркам
 
MaLa_NocHe каза:
Е да ама сега са такива условията, поне във букс.то сайта където съм аз регистриран, до колкото знам и той е първия по рода си.. ако не се бъркам

За първи не знам дали са, но определено са от доста години.
Освен да ти пожелая успех и дано изплащат сега друго не знам какво да ти кажа :?: :?:
Пробвай. Така или иначе нищо няма да загубиш освен ако не вложиш собствени пари.
 

Горе