Разбиха CWI-GROUP - Cyber Warrior Invasion.

Msecurity

Registered
Интересни работи се случват последните дни :D
Докато бяха сигурни че никои нищо не може да им направи ... изведнъж хоп бопаджиите им свалиха сайта със всичко за по малко от 10 минути :D

http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=4951371
 
Battleman каза:
SlaserX си беше пич обаче. :)
SlaserX го познавам и наистина е пич... но го отнесе заради някакви прости пишлемета....
 
И откога група хлапета, които успяват да пробият сайтовете чрез готови експлойти са най-мощната хакерска групировка у нас? Slaserx стана на 30 години почти и още се вживява с децата от децката градина :)
 
Angry каза:
И откога група хлапета, които успяват да пробият сайтовете чрез готови експлойти са най-мощната хакерска групировка у нас? Slaserx стана на 30 години почти и още се вживява с децата от децката градина :)

ами то няма други, за това :D

иначе добре са ги спраха поне за малко... :twisted: вместо да изкарват пари със знанията си, те само пречат
 
petrov3333 каза:
Angry каза:
И откога група хлапета, които успяват да пробият сайтовете чрез готови експлойти са най-мощната хакерска групировка у нас? Slaserx стана на 30 години почти и още се вживява с децата от децката градина :)

ами то няма други, за това :D

иначе добре са ги спраха поне за малко... :twisted: вместо да изкарват пари със знанията си, те само пречат


Някои са създадени от рекушет на маймунска... нали... :D
 
SlaserX , Necrosis от тези двамата съм имал много главоболия. Заявих им , че един ден ще им се връща за това което правят , но те се правеха на мъже...
 
Вие наистина ли ? хахахахахахахахахах не знам как отделяте дори 1 секунда да четете тези простотии.Аз съм на мнението,че този,който прави нещо е велик,а не този,който разваля нещо! ;)
 
critrate каза:
Вие наистина ли ? хахахахахахахахахах не знам как отделяте дори 1 секунда да четете тези простотии.Аз съм на мнението,че този,който прави нещо е велик,а не този,който разваля нещо! ;)

Когато имаш повече свободно време, дори ти самият се чудиш защо ще четеш подобно нещо, а да не говорим че аз дори и писах, хахахахахаа, хохохохохо, хихихихи, хехехехехе :))
 

Горе