Cron Jobs

dakata__92

Super Moderator
Има ли сайтове, които да предоставят безплатно услугата Cron Jobs и ако да може ли линкове ии малко обяснения зааа преимущества и проблеми спрямо тях ? :) Искам да си направя една страничка php разбирасе която да се изпълнява през определен период от време :)
 
Не знам дали има безплатни Cron Jobs услуги, но замислял ли си се за използване на алтернатива? Имам в предвид Triggers/Events в базата данни?
 
Dizasterr каза:
Не знам дали има безплатни Cron Jobs услуги, но замислял ли си се за използване на алтернатива? Имам в предвид Triggers/Events в базата данни?
По-скоро ще ми свърши работа и безплатен хостинг който да ми предоставя функцията Cron Jobs ... Искам даа се изпълнява скрипт дори и да не съм на компа от някакъв сървър, защото ще праща СМС-и към мен и един приятел :)
 
uphero каза:
https://www.setcronjob.com/cron
Ето ползвал съм го и нямах никакви проблеми
А има ли подобен сайт който фрее да предлага ежеминутно примерно, иначе и този ще сане но 10 минутки е малко голям период :D :D :D Наистина ако има някой с по-малък период от време ще е бомба и да е фрее :)
 
devent каза:
Ако е само един скрипт, мога да ти го пусна при мен през 1 минута :)
А няма да тормозя никой, иначе благодаря за помоща ! Принципно сайта който ми пратиха е това което търся нооо дали има подобни на него които са на по-малък период и 5 минутки да е пак е нещо :)
 

Горе