Кубрат Пулев!

Спам форум
deam0n
Web-tourist
Web-tourist
Answers: 204

Post by deam0n » Tue Aug 27, 2013 9:15 am

nqkafff wrote:Не е задължително да е || може да е && :D :twisted:
По-готино е ||

qazxsw
Много Редовен
Много Редовен
Answers: 18

Post by qazxsw » Tue Aug 27, 2013 12:46 pm

GOTI wrote:Тук и ще добавя че тези които не спортуват са мързеливци, без характерни типове, готованци. Спорта винаги му е било майката и ще бъде така.
От има няма 9 години тренирам Touch Typing и съм напълно съгласен с това което казваш. :twisted:

dakata__92
Web-tourist
Web-tourist
Answers: 128

Post by dakata__92 » Tue Aug 27, 2013 2:59 pm

Не е въпроса в режима, а в усещането какво можеш и да напрегнеш организма си до краен предел! Не тренирам под час или под някакъв режим а го правя за спорта и желанието :) Бил съм лекоатлет на 600 метра, футбол тренирах, волейбол, бокс и какво ли още не :D Въпроса е че си е кеф да видиш как някой който полага труд в дадена област жъне успех! Браво на Кубрат сега е време да видим дали ще успее да се пребори за първо място :)

Revelation
Web-tourist
Web-tourist
Answers: 65

Post by Revelation » Tue Aug 27, 2013 4:50 pm

И се наричаш лекоатлет, а не знаеш дисциплините ? Няма дисциплина 600 метра, освен в училище.

dakata__92
Web-tourist
Web-tourist

Post by dakata__92 » Tue Aug 27, 2013 4:59 pm

Revelation wrote:И се наричаш лекоатлет, а не знаеш дисциплините ? Няма дисциплина 600 метра, освен в училище.
А ти къде мислиш, че съм тренирал ? На стадиона в Пекин ли ? :D Такива бяха състезанията в които съм участвал. Вярно все втори трети завършвах от 15 - 20 човека, ноо винаги има по-добри състезатели :) Спокойно си бягах и на маратонските състезания 3 км ноо там изисква друг тип подготовка на атлета :)

Revelation
Web-tourist
Web-tourist
Answers: 65

Post by Revelation » Tue Aug 27, 2013 5:22 pm

По тази логика всички в училище са лекоатлети, а всъщност не са.
Аз лично съм тренирал лека атлетика и бях на 4х100 щафета, висок и дълъг скок.
Като ще се говори за лека атлетика, то да се говори за лека атлетика, а не за училищни занимания, където ни караха да бягаме, колкото да имаме някакво физическо движение, освен умственото.

GOTI
Турист
Турист

Post by GOTI » Tue Aug 27, 2013 8:35 pm

Fakeheal wrote:
GOTI wrote:Тук и ще добавя че тези които не спортуват са мързеливци, без характерни типове, готованци. Спорта винаги му е било майката и ще бъде така.
Хайде, моля, без такива изказвания. Спорта е за хората, които искат да са във форма и да имат режим някакъв, който да спазват. Това, че аз не спортувам не ме прави мързелива || безхарактерна || готованка.
(въпреки че последното се римува с името ми :D)

П.С. || да се приема за OR (или).
Ако знаехте и биология колкото и кодването е такива постове нямаше да има. Спорта не е само самодисциплина.
Само ще дам жокер - оросяване ;)

П.П. Я си признаите кой тука е сПиртист :D

tedo96
Гуру
Гуру
Answers: 219

Post by tedo96 » Wed Aug 28, 2013 11:38 am

Revelation wrote:По тази логика всички в училище са лекоатлети, а всъщност не са.
Като ще се говори за лека атлетика, то да се говори за лека атлетика, а не за училищни занимания, където ни караха да бягаме, колкото да имаме някакво физическо движение, освен умственото.
Защо трябва да се заяждаш с момчето?

dakata__92
Web-tourist
Web-tourist

Post by dakata__92 » Wed Aug 28, 2013 1:08 pm

tedo96 wrote:
Revelation wrote:По тази логика всички в училище са лекоатлети, а всъщност не са.
Защо трябва да се заяждаш с момчето?
Остави го! Не всички сме тренирали в спортни клубове но все пак много такива момчета са падали от "не" добре подготвени теоретически кадри!

Fakeheal
Гуру
Гуру
Answers: 351

Post by Fakeheal » Wed Aug 28, 2013 3:23 pm

Не е нужно да спортуваш, за да си здрав. Може и без него, просто ти увеличава повече шансовете. ;)

Биологията си я знам.

Post Reply