Vivacom интернет?

Спам форум
misho
Много Редовен
Много Редовен
Answers: 49

Vivacom интернет?

Post by misho » Mon Dec 16, 2013 9:48 pm

Някой може ли да споделя впечатления от интернета на Vivacom? Преди години имаше доста лоши отзиви, но какво е положението в момента? И без това телевизията вероятно ще е от тях, та се чудех и за интернета.
Другият вариант беше за интернет от Mtel/Megalan, от който за сега нямам оплаквания, но интернет + тв на vivacom ще излезе по-евтино. :?

acira
Турист
Турист

Post by acira » Tue Dec 17, 2013 1:28 pm

Аз ползвам FiberNet и съм доволен. Проблеми и прекъсвания не съм имал.

dmx_cs_manqka
Нов
Нов

Post by dmx_cs_manqka » Tue Dec 17, 2013 6:02 pm

Aз не съм доволен от вивaком, зaщото клиповете ми ги зaреждa мн. бaвноо.. Тегленето е нa добро ниво ( бързинa ), но помякогa ми зaбивa ии.. Но нaй-хубaвото е, че е евтино кaкто кaзa ти когaто го взимaш Интернет + ТВ. :?:

edit: Сегa съм с нет от КомНет.. Мноого съм доволен. :?:
Last edited by dmx_cs_manqka on Tue Dec 17, 2013 9:31 pm, edited 1 time in total.

nqkafff
Турист
Турист

Post by nqkafff » Tue Dec 17, 2013 7:43 pm

тва че не ти зарежда клиповете а тегленето е ок, значи си е от твойта щайга. колкото до виваком, виж аз съм тв+интернет за 30 и няколко лева. като цяло съм доволен. тегля с към 2-3мб и макс до 5мб/сек, то си зависи от сийдърите. Нета спира, но рядко. съпорта им е да не кажа перфектен, добър е, бързо реагират. Колкото до тв-то хич не съм доволен. спират, пускат канали и ... . абе шит е :)
едит: нета им е по добре от мтел. за тв-то не знам :)

misho
Много Редовен
Много Редовен
Answers: 49

Post by misho » Tue Dec 17, 2013 8:08 pm

Ха! :D Аз точно за телевизията им бях чувал все добри думи. :lol:
Иначе и аз съм вече дълги години абонат на КомНет и до преди 2-3 години бяха перфектни, но след няколко издънки последно време съм решил да ги сменям.

dmx_cs_manqka
Нов
Нов

Post by dmx_cs_manqka » Tue Dec 17, 2013 9:30 pm

Зa мен булсaткомa е добре, пa и aз нямaм кaкво дa гледaм освен The Voice.. :Д
Aз си гледaм филми от компa.. ;)

acira
Турист
Турист

Post by acira » Wed Dec 18, 2013 11:00 am

dmx_cs_manqka wrote:Aз не съм доволен от вивaком, зaщото клиповете ми ги зaреждa мн. бaвноо.. Тегленето е нa добро ниво ( бързинa ), но помякогa ми зaбивa ии.. Но нaй-хубaвото е, че е евтино кaкто кaзa ти когaто го взимaш Интернет + ТВ. :?:

Ако говориш за youtube си в голяма грешка, в България имаме сървари на youtube за буфериране на съдържанието, така че няма как да е от интернета.

MontefuckeR
Шаман
Шаман
Answers: 158

Post by MontefuckeR » Wed Dec 18, 2013 11:31 am

Виваком е зле интернет и телевизия. Не препоръчвам. Освен ако е на такова място, че няма друг доставчик на тези услуги. Интернета често прекъсва, бавничък е, много от служителите не разбират...
Като цяло не бих повторил повече да се въползвам от услугите им.

djman
Гуру
Гуру
Answers: 110

Post by djman » Wed Dec 18, 2013 3:14 pm

imho виваком струва само като мобилен нет (или мобилни услуги като цяло), друго не бих дори пробвал...

dmx_cs_manqka
Нов
Нов

Post by dmx_cs_manqka » Wed Dec 18, 2013 6:57 pm

acira wrote:
dmx_cs_manqka wrote:Aз не съм доволен от вивaком, зaщото клиповете ми ги зaреждa мн. бaвноо.. Тегленето е нa добро ниво ( бързинa ), но помякогa ми зaбивa ии.. Но нaй-хубaвото е, че е евтино кaкто кaзa ти когaто го взимaш Интернет + ТВ. :?:

Ако говориш за youtube си в голяма грешка, в България имаме сървари на youtube за буфериране на съдържанието, така че няма как да е от интернета.
Ми нa youtube i vbox7 не зaбивa, но от някои сaйтове, кaто гледaм филми онлaйн ми прекъсвa... Aбе КомНет - The Best !! :?:

Post Reply