Проблем с Flash player plugin

speedley

Registered
Здравейте хора, от известно време имам един проблем с флаша, всеки един клип който използва флаш плеър, тръгва за 2 3 секунди и след това се показва зелен екран и до там.... прави го с всеки един сайт без youtube. Прави го на всички браузъри, които използвам. Преинсталирах ги.. не става, преинсталирах няколко пъти флаш плеъра, същата работа.... направо полудях вече, някой да може да помогне по въпроса :) :cry: :cry: [/img]
 
Сигурно си с windows 8. До колкото знам този проблем го има там, но пробвай десен бутон на някое филче и избираш от менюто сетингс. Ще ти излезе едно малко прозорче на флаша. Там има 5 иконки. Щтракаш на първата от ляво на дясно и махаш отметката на enable hardware aceleration.
Рефрешваш страницата и гледаш.
 
speedley каза:
Колега, не става и така.... иначе да с win 8 съм, нещата май отиват към преинсталация.....
Ммм честно казано колегата ти е написал това за което и аз самият се сещам, като решение. Потърси надълбоко в регистрите на гугъл по темата за решение :)
 
да напиша и аз да не отваеям нова тема понякога флаш плеъра ми крашва и нз защо и като цяло е дразнещо и незмам как да го оправя всичко е последна версия ако се сещате за някакво решение благодаря предварително
 

Горе