Забравеният сайт

dakata__92

Super Moderator
Защо ли ми се струва, че туриста тече на самотек? Админа не се е мяркал вече трета седмица. :(
 
Зает човек ? Не знам колко посештаван е, но има теми по които има доста компетентни хора. Разбира се има и недостиг на хора разбиращи от дуги неща, но като цяло съм се убедил, че тук можеш да получиш адекватна помощ.
 
acira каза:
Зает човек ? Не знам колко посештаван е, но има теми по които има доста компетентни хора. Разбира се има и недостиг на хора разбиращи от дуги неща, но като цяло съм се убедил, че тук можеш да получиш адекватна помощ.
Това отдавна го знам, но въпроса е принципен! Има уроци, презентации, които да получават удобрение за да бъдат виждани. Многото нови абонати нямат право да им виждаме темите без удобрение... :)
 
Явно админа е в почивка, но няма и модератори... Принципно не е лошо да има такива, които да се грижат за поне удобряването на теми, уроци и прочие. Нека сеее позамисли малко и ако няма такива модератори да постне една тема, за да дам едно "CV" :p :D
 
dakata__92 каза:
Явно админа е в почивка, но няма и модератори... Принципно не е лошо да има такива, които да се грижат за поне удобряването на теми, уроци и прочие. Нека сеее позамисли малко и ако няма такива модератори да постне една тема, за да дам едно "CV" :p :D

Има си модератори, които влизат всеки ден
 
Vladkata каза:
dakata__92 каза:
Явно админа е в почивка, но няма и модератори... Принципно не е лошо да има такива, които да се грижат за поне удобряването на теми, уроци и прочие. Нека сеее позамисли малко и ако няма такива модератори да постне една тема, за да дам едно "CV" :p :D

Има си модератори, които влизат всеки ден
Не съм видял някой да има на акаунта си написано модератор, затова и предположих, че няма. :D
 
stoqnski каза:
ти нали си тук да пишеш :D поддържаш самотека :D
Е то спама е лесен въпроса, е че трябва някой и да удобрява уроци, презентации и прочие.
 
Даааа сайта е напълно забравен от админа. Хич не го е посещавал...
:?
 
Приоритети има други в момента.
Не влизам често защото няма проблеми във форумите.
Модераторите се оправят (тези които влизат).

Пък и темата ти е в Дъра бъра. Аз чета предимно форумът " за нас..."
макар и не често.
За урока сори, че закъснях.
 
admin каза:
Приоритети има други в момента.
Не влизам често защото няма проблеми във форумите.
Модераторите се оправят (тези които влизат).

Пък и темата ти е в Дъра бъра. Аз чета предимно форумът " за нас..."
макар и не често.
За урока сори, че закъснях.
Не е проблема в урока ми просто спря да пишеш и да ми излизаш че си на линия доооста доста време. То ми е ясно как стоят нещата просто си иска малко да те виждаме че си тук. Впрочем имай и една друга тема като въпрос към теб заааа тениските там наградите за точките съпорт дали е активна. Скоро наближавам стотака и ми се щеше да си взема една тениска на туриста . :D
 

Горе