CCF

Спам форум
tedo96
Гуру
Гуру
Answers: 219

Post by tedo96 » Tue Jul 07, 2015 12:43 pm

Общодостъпен ли ще е или за лична употреба?

dakata__92
Web-tourist
Web-tourist
Answers: 128

Post by dakata__92 » Tue Jul 07, 2015 1:52 pm

Неее ме разбрахте. Работната рамка си има някаква основна функционалност. Лоадър на неймспейсове, ядро викащо ерор хендлъра лоадъра и зареждащо конфигурационните файлове и правещо връзка с базата данни при нужда провайдер на темплейт системи и др. От там нататък съм си създал папка library в която си създавам класове които реално да ми обработват всичко останало. Примерно сесиен хендлър, архиватор, ъплауд клас, каптча клас иии така нататък естествено ако биват извикани някъде иначе просто си седят и са съвместими с работната рамка и неймспеъсовете. Просто се чудя дали името Code Core Framework e горе долу смислено. Съкратено е CCF (си си еф).

teroristd
Много Редовен
Много Редовен
Answers: 83

Post by teroristd » Tue Jul 14, 2015 8:32 am

Малко офтопик :) . Не знам тоя фреймуорк който правиш дали само ти мислиш да го ползваш или ще го пускаш някъде, ама едва ли ще станеш конкуренция на големите в бранша. Като за малък фреймуорк, тези инсталации и 1000 настройки според мен са напълно излишни. Само си създаваш главоболия. Ако го пуснеш и някой реши да го ползва, например аз, и видя такива работи директно ще ме откаже. По добре направи една хубава документация :?: .

dakata__92
Web-tourist
Web-tourist
Answers: 128

Post by dakata__92 » Tue Jul 14, 2015 8:39 am

teroristd wrote:Малко офтопик :) . Не знам тоя фреймуорк който правиш дали само ти мислиш да го ползваш или ще го пускаш някъде, ама едва ли ще станеш конкуренция на големите в бранша. Като за малък фреймуорк, тези инсталации и 1000 настройки според мен са напълно излишни. Само си създаваш главоболия. Ако го пуснеш и някой реши да го ползва, например аз, и видя такива работи директно ще ме откаже. По добре направи една хубава документация :?: .
Не съм стигнал до нея. И само аз мисля да си го ползвам, но реално ако е написан качествено ще е много лек удобен за ползване. Постоянно го преработвам, създадох му инсталаторче просто и така нататък. Сега му създавам глобална функция показваща статуса на приложението където и да е извикана. Абе ще стане. Като го напиша след време може да му пусна едно демо без библиотеката или нещо от сорта за да го разгледате. :)

Post Reply