Сборно място за всички завършили софтуерни академии.

xyz1

Registered
Форумът тук от доста време е почти напълно замрял. Но защо да не се мисли за неговото съживяване? При това горе-долу спазвайки тематиката му, а тя е свързана с това, че на времето именно от този сайт доста хора научиха програмиране.

Идеята ми форумът да се специализира за всички млади програмисти, които току що са завършили така наречените академии. Там те се учат на програмиране, но идеята е форумът тук да им предложи място, където да се представят от една страна, а от друга да се запознаят със софтуерните фирми в които планират да кандидатстват. Може дори след като почнат работа, то да се отбелязва в профила на съответния акаунт (който обичайно е анонимен) къде е започнал работа. Така новодошлите получават представа и от част от младите служители на въпросните фирми.

Заявката точно този форум да се занимава с описаната по-горе дейност е логична имайки предвид най-вече неговата възраст. Това е сайт с история и затова подобна смислена задача напълно му приляга. Много по-нормално отколкото със задачата да се насочи към сайт на някой младок.

Описаната идея и да се приеме, то трябва все пак някак да стане известна на хората. Мисля, че срещу временно предоставяне на реклама на електронни магазини може последните може да се навият да рекламират тукашния проект. Ако админът на форумът се съгласи с идеята ми, то може дори да задействам осъществяването й.
 

Горе