Скрипт за Pop UP

Спам форум
Post Reply
2SHAE
Потребител
Потребител
Answers: 54

Скрипт за Pop UP

Post by 2SHAE » Thu Jun 21, 2007 12:23 pm

Значи взех да си правя сайт на тема флаш игри обаче ако взема да правя за всяка игра по нова html страницаще ми отнеме много време и място за това има ли някакъв начин примерно във някой сайт като kefche.com знам къде се намират игрите някак си като цъкнеш на някоя картина на игра в сайта ми автоматично да се зарежда флаш играта без никакви html страници?

deam0n
Web-tourist
Web-tourist
Answers: 204

Post by deam0n » Thu Jun 21, 2007 12:32 pm

С PHP се прави ;)

Malfurion
Потребител
Потребител
Answers: 73

Re: Скрипт за Pop UP

Post by Malfurion » Thu Jun 21, 2007 1:00 pm

2SHAE wrote:Значи взех да си правя сайт на тема флаш игри обаче ако взема да правя за всяка игра по нова html страницаще ми отнеме много време и място за това има ли някакъв начин примерно във някой сайт като kefche.com знам къде се намират игрите някак си като цъкнеш на някоя картина на игра в сайта ми автоматично да се зарежда флаш играта без никакви html страници?

С доста ПХП + MySql код...

2SHAE
Потребител
Потребител
Answers: 54

Post by 2SHAE » Thu Jun 21, 2007 3:41 pm

Аве хора нищо не разбирате мн лесно стана просто махнах сичките кодове и сложих само пътя точно до файла и стана така,че като цъкнеш върху картината отваря играта във нов прозорец :D

renegat96
Много Редовен
Много Редовен
Answers: 118

Post by renegat96 » Thu Jun 21, 2007 3:46 pm

2SHAE wrote:Аве хора нищо не разбирате мн лесно стана просто махнах сичките кодове и сложих само пътя точно до файла и стана така,че като цъкнеш върху картината отваря играта във нов прозорец :D

е да ама е много различно от kefche.com нали

ако искаш да го направиш като хората ти трябва PHP и MySQL
така както си го направил трябва да едитваш файловете секи път като добавяш игра

а ако го направиш с PHP и MySQL ще си сложиш една форма и си ги добавяш

Post Reply