Data.bg Update

HunteR

Super Moderator
Като се опитам да влезна в датата ми дава, че ще има някакъв Update.

При вас така ли е?

Дано е направят яка :p
 
Хаха аз попринцип направо до раздела за PHP, адреса пиша и са чудя зако не ми го отваря :)

П.С. сега като го видях и много яко са го направили :) Изглежда новия дизайн ще е много по-добър от предния. И логото много ме радва
 
И при мен е така. Тея Ора Не се спряха ! Вече повечето сайтове си приличат по дизайн. Този цвят и шрифт стана доста разпространен :(
 
значи утре в 00 часа ще я пуснат
дано да не прилича на това :D

само не схващам за какво е черната дупка под брояча
 
Дизайна от преди 2-3 години беше екстра.
Сложиха новия и аз лично намалих влизанията си там, защото не го възприемам.
Особено оня с въртящите се кълба / после го махнаха/.
Сега идва този.
Ама аз не си представям пиратската дата с дизайн за девойки.
Това е дейта.бг бе хора, не е дейти4ка.бг .

Както и да е.
 
admin каза:
Дизайна от преди 2-3 години беше екстра.
Сложиха новия и аз лично намалих влизанията си там, защото не го възприемам.
Особено оня с въртящите се кълба / после го махнаха/.
Сега идва този.
Ама аз не си представям пиратската дата с дизайн за девойки.
Това е дейта.бг бе хора, не е дейти4ка.бг .

Както и да е.
Ам да и на мен ми харесваше повече стария дизайн а не онзи със флашовете. А сега като видя това DATA .bg и се сещам за Уроци.нет или някой друг сайт с подобен дизайн...
 
Преди около година или по-малко бяха пуснали във форума на дата един дизайн, до колкото помня логото беше същото като това и мисля, че до сега са работили по сайта и да кодират дизайна :)
 
k0kytak каза:
Хах сега видях че форума го пускат с 10 минути по рано :D

http://data.bg/

http://forums.data.bg/

13 мин :). И на мен преди фалшкския дизайн ме радваше много. Но нека видим новия. Новия според мен ще е доста свежо направен.
 
оня докато го имаше тракера наистина беше най-як
и на мен изобщо не ми харесваше сегашния и тоя с кълбото

едит: сега махнах адблок и видях рекламите
това според мен също е тъпо - сайт няма, реклами има
 
alex95_bg_2 каза:
оня докато го имаше тракера наистина беше най-як
и на мен изобщо не ми харесваше сегашния и тоя с кълбото

едит: сега махнах адблок и видях рекламите
това според мен също е тъпо - сайт няма, реклами има
нали требва пари да се изкарват...
 
Аз мисля да съм 1-вия , който ще се опита да намери дупка в новата Дата.БГ ! Мраза сайта заради пиратството и затова , че от както са отворили сайта не спряха и за 1 ден да искат по 2,40лв. ЕБАСИ ХОРАТА , ЕБАСИ ДЪРЖАВАТА ! То вече къде ли не искат 2,40лв. ... Абонирай се за ... , Получи достъп за 24 часа ... , Гласувай за ... - искам справедливост и всички да сме с равни права ...
 
stoqnski каза:
Аз мисля да съм 1-вия , който ще се опита да намери дупка в новата Дата.БГ ! Мраза сайта заради пиратството и затова , че от както са отворили сайта не спряха и за 1 ден да искат по 2,40лв. ЕБАСИ ХОРАТА , ЕБАСИ ДЪРЖАВАТА ! То вече къде ли не искат 2,40лв. ... Абонирай се за ... , Получи достъп за 24 часа ... , Гласувай за ... - искам справедливост и всички да сме с равни права ...
Сайта няма да е нов просто дизайна ще променят! Защо си мислиш че ще има разлика в php-to ?
 
Zion каза:
stoqnski каза:
Аз мисля да съм 1-вия , който ще се опита да намери дупка в новата Дата.БГ ! Мраза сайта заради пиратството и затова , че от както са отворили сайта не спряха и за 1 ден да искат по 2,40лв. ЕБАСИ ХОРАТА , ЕБАСИ ДЪРЖАВАТА ! То вече къде ли не искат 2,40лв. ... Абонирай се за ... , Получи достъп за 24 часа ... , Гласувай за ... - искам справедливост и всички да сме с равни права ...
Сайта няма да е нов просто дизайна ще променят! Защо си мислиш че ще има разлика в php-to ?

Ще има доста промени :)

А сайта ще изглежда сигурно като uroci.net или edo23.com ...

Дизайнера : Пешката Илиев :)
 
stoqnski каза:
Zion каза:
stoqnski каза:
Аз мисля да съм 1-вия , който ще се опита да намери дупка в новата Дата.БГ ! Мраза сайта заради пиратството и затова , че от както са отворили сайта не спряха и за 1 ден да искат по 2,40лв. ЕБАСИ ХОРАТА , ЕБАСИ ДЪРЖАВАТА ! То вече къде ли не искат 2,40лв. ... Абонирай се за ... , Получи достъп за 24 часа ... , Гласувай за ... - искам справедливост и всички да сме с равни права ...
Сайта няма да е нов просто дизайна ще променят! Защо си мислиш че ще има разлика в php-to ?

Ще има доста промени :)

А сайта ще изглежда сигурно като крадци.нет или edo23.com ...

Дизайнера : Пешката Илиев :)
да, точно това казах и аз в началото на темата. Сайта ще прилича на уроците или едно23.ком кликс.ком... Това е малко тъпа идея. Дизайните са хубави но не мисля че всеки 2ри сайт трябва да изглежда така. А относно промените - какво ново ще има ?
 
stoqnski каза:
Аз мисля да съм 1-вия , който ще се опита да намери дупка в новата Дата.БГ ! Мраза сайта заради пиратството и затова , че от както са отворили сайта не спряха и за 1 ден да искат по 2,40лв. ЕБАСИ ХОРАТА , ЕБАСИ ДЪРЖАВАТА ! То вече къде ли не искат 2,40лв. ... Абонирай се за ... , Получи достъп за 24 часа ... , Гласувай за ... - искам справедливост и всички да сме с равни права ...

От половин-една година не са искали пари за имаш място там или за да търсиш примерно. Преди да почнат да искат пари пак беше всичко свободно.
 

Горе