Проблем с носа

Спам форум
Widoll
Нов
Нов

Post by Widoll » Fri May 28, 2010 9:54 pm

Мислих си, че съм само аз.2-ро шишенце ксилометазолин изхарчих и то вече не се търпи.Бях на доктор и ми казаха, че е алергия.Най-вероятно от пухчетата и растенията вобще.Доктора ми каза да не ползвам ксилометазолин, защото пристрастрява и ми даде противоалергични капки(антибиотик) - Нео-Ринактив.Каза ми, че до 2-3 дена ще почувствам подобрение.С две думи искам да наблегна на това, че колкото повече използваме ксилометазолин или подобни капки за нос те просто отпушват носа за 2-3 часа, но те задръстват още повече.Спрете капките колкото и да е гадно и почвайте противоалергичните хапчета и антибиотици.
При мен всяка година се появява тази алергия.И винаги инстинктивно си слагам капки за нос и се запушвам винаги, и ме оправят с противоалергични.Миналата година ползвах Нео-Ринактив-а и ми помогна.Случвало ми се е да ми бият и някаква инжекция, чесно ви казвам след 20-30 мин бях като нов човек, но не знам как се казва инжекцията.

bama
Турист
Турист

Post by bama » Fri May 28, 2010 9:58 pm

Тези капки за нос помагат за няколко минути..
Само си разваляте обонянието.

PHP_Masters
Потребител
Потребител
Answers: 21

Post by PHP_Masters » Sat May 29, 2010 6:20 am

А пък аз имам постоянно зад сливиците храчки, не в носа а в гългото и не мога да ги изкарам, постоянно кашлям, много е гадно

misho
Много Редовен
Много Редовен
Answers: 49

Post by misho » Sat May 29, 2010 10:06 am

SveXteZ wrote:http://www.zewa.bg/general-information/ ... fever.html
Аз се съмнявам за това ... но честно казано ме мързи да намеря още инфо за него.
Точно сенна хрема има баща ми. Но при него това е само пролетта април-юни някъде.

sorRy
Потребител
Потребител
Answers: 51

Post by sorRy » Sun May 30, 2010 1:52 am

Аз съм като @Hunter обаче не от месец ми от седмица две

Post Reply