Предлагам нов раздел.

За, но с определени правила. Също така потребителя/фирмата набираща екип да може да бъде оценявана за коректност.
 
Има създаден нов раздел Freelance. Ще сложа по-натам специално за раздела всеки да може да гласува с + или - за дадена тема.
 
muti каза:
Има създаден нов раздел Freelance. Ще сложа по-натам специално за раздела всеки да може да гласува с + или - за дадена тема.

Оправи правата, за да могат да се пускат нови теми/коментират вече съществува такива в раздела.
 
topchokt каза:
muti каза:
Има създаден нов раздел Freelance. Ще сложа по-натам специално за раздела всеки да може да гласува с + или - за дадена тема.

Оправи правата, за да могат да се пускат нови теми/коментират вече съществува такива в раздела.

Мерси topchokt, мисля че вече всичко е наред.
 
И после заявки за хостъри, след някой друг ден и заявки за рангове лайк а цс-бг??
 
uphero каза:
И после заявки за хостъри, след някой друг ден и заявки за рангове лайк а цс-бг??

Аз работя с Upwork - който е голям сайт за фриилансъри, защо да не си направим мини вариант точно тук в туриста. Плащането в UpWork е с банков превод директно в сметката ми (SEPA), но може и в пейпал да се теглят. И там, както и навсякъде другаде репутацията е най-важното нещо!!

Работя само с американци, англичани, немци и австралийци в тясно специализирана област, като повечето ми клиенти са вече постоянни. С араби и индийци не работя. Имам и клиент, с който се намерихме в ъп-а, но ми предложи да си спестим таксите им и с него съм на директно разплащане в бизнес акаунт на пейпал - въпрос на взаимно доверие и договорки.
 

Горе