Защо форумът не се развива?

Предложения / Коментари / Въпроси и тн......
dakata__92
Web-tourist
Web-tourist
Answers: 127

Post by dakata__92 » Wed May 10, 2017 7:01 pm

Има ли админи тук? Тъй като съм относително стар потребител тук и доста информация от колеги съм намерил, получил или качил в процеса на сърфиране из дебрите на Туриста, и ми изниква един много съществен въпрос:

Просто, Туриста, ми е любимо място, но като гледам как с годините нищо не се променя, еми не ми е приятно и бих искал власт имащите тук да отговорят на мен и останалите потребители. Какво Ви е виждането за Туриста, все пак му плащате домейна и хоста, а развитието е нулево. Толкова ли не остава време да се обърне малко внимание на дизайна или на потребителите? От толкова години съм тук и незнам кой е с права тук. Нека модераторите и администраторите да се представят, защото под никовете им (ако пишат тук) няма табелки.

Изключвам акаунта на admin той се подразбира какъв е:
http://web-tourist.net/forum/profile.ph ... rofile&u=2
но е само той и то с последен пост то 25/12/2016
http://web-tourist.net/forum/search.php ... thor=admin

joTunkiq
Потребител
Потребител
Answers: 142

Post by joTunkiq » Wed May 10, 2017 9:32 pm

Има някаква модерация, не е като да няма - доста акаунта са ми банвали, дето соля нахалниците :D

Според мен, не го развиват, защото виждат форума като стабилно и доказало се място, така да се каже, което са го оставили на нас потребителите да го пълним със спам/съдържание. Но няма да е лошо една нова визия със ясни рангове, отличаване на админ/мод./вип профилите, за да знаем към кой да се обърнем за помощ - ако се наложи и най-важното е да има възможност, чрез съпорт точки да може да станеш някакъв модератор или нещо такова. Има доста потребители, които са го заслужили, защото са помагали. Така винаги ще има активен модератор (надявам се).

Едит: и съответно ако ще пускаме кой да е в управата - трябва да имаме опция за бойкот хах. Някаква рейтинг система, примерно. Ако потребителя е станал модератор с XXXX точки, в последствие ако рейтинга му е -XXXт. -> да му се преразгледат дадените права :idea: :?:

heytar
Нов
Нов

Post by heytar » Thu May 11, 2017 7:48 am

Кво развитие?
Всичко ти е вече на един сърч в стака.
Тоя форум вече лека полека ще спира да се ползва.
Края ще дойде като всичко почнат да търсят на EN за проблема си.

teroristd
Много Редовен
Много Редовен
Answers: 83

Post by teroristd » Thu May 11, 2017 8:17 am

heytar wrote:Кво развитие?
Не съм съгласен. Да се надяваме че, няма да дойде денят в който, английският език ще стане национален. Също така не на всички въпроси можеш да намериш отговор. Аз имам въпроси които, на български не мога да ги обясня така че да ме разберат, та камо ли на английски :D . А и винаги ще има млади хора които, искат да се научат да програмират. Според мен форума може да се възроди стига да има желание. Ако се правят разни игри, проекти и други подобни, които да разпалят интереса на хората, ще бъде чудесно.

heytar
Нов
Нов

Post by heytar » Thu May 11, 2017 8:51 am

teroristd wrote:
heytar wrote:Кво развитие?
Не съм съгласен. Да се надяваме че, няма да дойде денят в който, английският език ще стане национален. Също така не на всички въпроси можеш да намериш отговор. Аз имам въпроси които, на български не мога да ги обясня така че да ме разберат, та камо ли на английски :D . А и винаги ще има млади хора които, искат да се научат да програмират. Според мен форума може да се възроди стига да има желание. Ако се правят разни игри, проекти и други подобни, които да разпалят интереса на хората, ще бъде чудесно.
кой ти говори да става национален?
Просто имаш 2 опции - пишеш тук и чакаш или търсиш в стака директно решението.
За това изобщо не ти е нужен добър английски.

dakata__92
Web-tourist
Web-tourist

Post by dakata__92 » Fri May 12, 2017 12:45 pm

Аз питам защо не се развива форума, не дали е по-добър от други. Тук задавам въпроси към хора, които биха ми обяснили с радост отговора на въпроса, просто и разбираемо за мен, ако са компетентни. Питам се просто защо не се промени поне дизайна, нещо да се пораздвижат нещата, а не на самотек каквото стане.

heytar
Нов
Нов

Post by heytar » Fri May 12, 2017 1:16 pm

dakata__92 wrote:Аз питам защо не се развива форума, не дали е по-добър от други. Тук задавам въпроси към хора, които биха ми обяснили с радост отговора на въпроса, просто и разбираемо за мен, ако са компетентни. Питам се просто защо не се промени поне дизайна, нещо да се пораздвижат нещата, а не на самотек каквото стане.
Имаш ли си на идея колко време и пари ще са нужни за това?

anonimen
Web-tourist
Web-tourist
Answers: 165
Location: Parse error: unexpected "}" in /home/index.php on line 26

Post by anonimen » Sat May 13, 2017 1:11 pm

Мда... Не за пръв път изниква този въпрс - http://web-tourist.net/forum/viewtopic.php?t=129037

dakata__92
Web-tourist
Web-tourist

Post by dakata__92 » Sat May 13, 2017 9:26 pm

heytar wrote:
dakata__92 wrote:Аз питам защо не се развива форума, не дали е по-добър от други. Тук задавам въпроси към хора, които биха ми обяснили с радост отговора на въпроса, просто и разбираемо за мен, ако са компетентни. Питам се просто защо не се промени поне дизайна, нещо да се пораздвижат нещата, а не на самотек каквото стане.
Безплатни теми БОЛ! Време се намира, а пари ще се вложат само ако го прави някой друг.

heytar
Нов
Нов

Post by heytar » Sun May 14, 2017 11:42 am

dakata__92 wrote:
heytar wrote:
Безплатни теми БОЛ! Време се намира, а пари ще се вложат само ако го прави някой друг.
Е как ти личи липсата на опит...
Сайта не е само една тема.
Седни и напиши на един лист всички функции които има в сайта и пак ела.

Време се намира?!? как стигна до това заключение?

Post Reply