Сбогом Туристи

Предложения / Коментари / Въпроси и тн......
djman
Гуру
Гуру
Answers: 110

Post by djman » Wed Sep 11, 2019 12:07 pm

Еха, колко стари имена в тази тема, явно всички го посещаваме от време на време.
Домейна е активен до 2020-06-27 :roll:

Иначе жалко, наистина, че форума и сайта станаха толкова неактивни. Социалните мрежи не един сайт погубиха...

dakata__92
Web-tourist
Web-tourist
Answers: 128

Post by dakata__92 » Wed Sep 11, 2019 2:47 pm

djman wrote:Еха, колко стари имена в тази тема, явно всички го посещаваме от време на време.
Домейна е активен до 2020-06-27 :roll:

Иначе жалко, наистина, че форума и сайта станаха толкова неактивни. Социалните мрежи не един сайт погубиха...
Не са виновни социалните мрежи. От години тук не е променяно нищо. Форума е оставен на самотек и няма никакво внимание не му се отделя. Потребителите избягаха защото не им се угажда. Не може дизайна да не е пипан от 8 години. Никой от администрацията не пише и не комуникира с хората, хе така за да бутнат едно рамо в някоя тема и да има интерес към сайта.

Vladislaw
Нов
Нов

Post by Vladislaw » Wed Sep 11, 2019 3:39 pm

Дано някой успее да го вземе и поддържа.. наистина има много информация, която ще бъде полезна на всеки един започващ да се занимава с това!

anonimen
Web-tourist
Web-tourist
Answers: 165
Location: Parse error: unexpected "}" in /home/index.php on line 26

Post by anonimen » Wed Sep 11, 2019 4:55 pm

Тъжно… :( :(
С този форум направих първите си стъпки в уеб програмирането (първото ми програмиране изобщо), тук придобих увереност и получих подкрепата да продължа.

А най-голямо удоволствие е да видиш, че помощта и знанията, които досега си получавал, можеш да ги предадеш на следващите, и да се почувстваш като част от тази общност.

Наистина е жалко, че този поток на знания и умения ще престане да минава оттук, където, за разлика от многото англоезични сайтове, можеш[е] да зададеш въпрос и да получиш отговор на български език.

Щастлив съм, че поне можах да участвам.

SandPrince wrote:Като видях темата, някак си нещо в мене... :(
+1
.... се стопи....

dakata__92
Web-tourist
Web-tourist
Answers: 128

Post by dakata__92 » Thu Sep 12, 2019 7:31 am

Определено ще ми липсва да се търсят креативни решения на въпроси поставени от колеги. Щом видях съобщението ми стана много тъжно. Все едно се губи част от теб....

eLite
Потребител
Потребител
Answers: 59

Post by eLite » Thu Sep 12, 2019 4:23 pm

:shock:

Без проблеми бих заделил хостинг за сайта, ако това е проблема?

Vladislaw
Нов
Нов

Post by Vladislaw » Thu Sep 12, 2019 6:10 pm

Никой ли няма връзка с администратора?

rutera24
Турист
Турист
Answers: 14

Ре

Post by rutera24 » Fri Sep 13, 2019 2:14 am

Много тъжна новина, че се закрива форума. Ако собствениците имат желание и намерение да предоставят базата на някой нека споделят, ако имат нужда от сървъри ей тук има цял дейта център ще се дигне сървър и ще продължим историята на форума.

Вероятно от суперхостинг са им казали, че няма да се занимават повече и са ги отрязали.
Понеже съм бачкал там и зная какви келеши са.

xyz1
Нов
Нов

Re: Ре

Post by xyz1 » Fri Sep 13, 2019 5:28 am

rutera24 wrote:Много тъжна новина, че се закрива форума. Ако собствениците имат желание и намерение да предоставят базата на някой нека споделят, ако имат нужда от сървъри ей тук има цял дейта център ще се дигне сървър и ще продължим историята на форума.

Вероятно от суперхостинг са им казали, че няма да се занимават повече и са ги отрязали.
Понеже съм бачкал там и зная какви келеши са.

По-скоро нищо не са им казали. Просто и те не са успели да се свържат със собствениците и са решили да надраскат набързо съобщение в индекса и да закриват. Иначе няма логика админът да не коментира нищо по темата.

До октомври има доста време. Ако някои или няколко хора се хванат, то може съдържанието на сайта да бъде свалено. И след това да се направи копие на сайта, което вече да бъде развивано. След като сайтът изчезне, то новият сайт вече няма да се разглежда като копирано съдържание и ще се индексира добре от Google.

Какво ще кажете за подобно предложение?

xyz1
Нов
Нов

Post by xyz1 » Fri Sep 13, 2019 5:52 am

Между другото имам основания да считам, че закриването не е от страна на админа. Той беше начетен човек, а при съобщението за закриване има граматична грешка в последното изречение...

Post Reply