Как да бъдат новите Уроци

Система за новите уроци

  • Да стоят на Wordpress и потребителите да са еднакви като на Форума.

    Votes: 7 50.0%
  • Да се направи нов раздел във форума за Уроци.

    Votes: 6 42.9%
  • Имам друга идея. (споделете вашето мнение)

    Votes: 1 7.1%

  • Общо гласове
    14
  • Poll closed .
Да бъдат както са били. Удобно, практично и съответно навика си е навик , и по навик е ОК както са били.
 
Ticketa каза:
Да бъдат както са били. Удобно, практично и съответно навика си е навик , и по навик е ОК както са били.

За съжаление няма да бъдат както са били. Бяха къстъм с къстъм база. Направих и аз къстъм уроци с къстъм база и всичко си работеше но при ъпдейти всеки път ще има проблеми и се отказах. За това търсех такова решение което няма да трябва да се преправят всеки път когато има ъпдейти (да не се повтори старата ситуация)
 
Аз и в другата тема го казах, но ще си напиша и тук мнението.
Лично за мен най-голяма стойност има форума-дискусиите, които се водят в него, идеите, предложенията, решенията.
Предвид, че се налага ъпдейт и не може на този етап да се направи нещо custom-най-доброто решение за мен е уроците да бъдат във форума. В крайна сметка не мисля, че е важно къде са самите уроци, а тяхната стойност.

Даже сега се замислих, че може да се добави някакъв портал-предполагам, че има някакъв мод за phpbb-то или поне за ipb има и с него се получава нещо съвсем прилично-например да се изведат последните уроци и т.н и т.н.
 
За Портал и аз гледах но няма нищо официално пуснато. Има 2 немски сайта, които са си разработили някакви портали на phpBB 3.1 и с доработки ставали за 3.2. Ще поразгледам още по темата за Прталите.
 
Здравейте,
това беше разпределението по категории за старите уроци. Какви промени бихте искали да се направят или как да се групират ?
Примерно CMS и в него да е всичко за phpBB, Wordpress, Opencart, Magento и всички готови системи. Дизайн и в него Photoshop, Flash, Blender, GIMP и тн. Microsoft office - Word, Excel...

Уроци
-Ajax
-C++
-Code
-CodeIgniter
-CSS
-Excel
-Flash
-Html
-JavaScript
-jQuery
-Photoshop
-PHP MySQL
-phpBB
-SEO
-VB .NET
-Видео уроци
-Други
 
Желаещите за уроците да са във форума вземат преимущество за сега.
Най-лесно е да се направи подфорум и там да се пишат.
Има и вариант да приличат много на старите уроци но трябва да се пооправи малко кода за да работи както трябва.
Примерен скриншот как може да стане. uroci.jpgинформативно
 
Добре изглежда, в ляво обаче тази "колона" е дразнеща, тъкмо ще има и опция текста на категории да се увеличи
 

Горе