Форумът си търси нов стопанин

muti

Super Moderator
Здравейте,
явно не ме бива в развитието и поддръжката на такъв тип начинание и поради този факт реших да се разделя с форума.
Ако проявявате интерес или имате въпроси пишете.
 
Според мен доста добре се справяш за момента. Преди да го поемеш форумът беше станал много по-умряло място. Това, че активността е отишла към нулата в момента е защото форумът се нуждае от човек прилагащ непрекъсната SEO оптимизация от една страна (за да се привличат нови потребители) и от прилагането на нови идеи от друга (за да се задържат вече привлечените такива). Аз например съм дал предложения по отношение на последното.
 
Ако решиш да го дадеш за 6лв. - купувам го и му дърпам шалтера. Контента е outdated и не струва повече от кутия цигари. :lol:
 
pix3l каза:
Ако решиш да го дадеш за 6лв. - купувам го и му дърпам шалтера. Контента е outdated и не струва повече от кутия цигари. :lol:
Вярно е относно съдържанието на сайта, но цената не се определя само от текстовото съдържание, а и от наличните потребители, както и от историята на домейна (твърде стар). Оказва се, че следящите понякога потребители никак не са малко, но нямат желание да пишат, защото както се казва "нищо не се случва", че да си струва активността.
 
За кой форум става въпрос? :eek:
 

Горе