Басирам се за 10лв. как работи "Последни коментари"

Говоря за: Последни коментари от форума:.

Врътка всички коментари, присвоява аватар, ако има, на променлива. Следващия коментатор няма аватар и ползва последно намерения. Бам!

[img width="100" height="50" ]https://i.redd.it/19ehsvmtqj9y.png[/img]
desita74 няма аватар. Не е присвоило аватара на Kostya? Или мислиш, че проверката върти само два пъти, защото от това, което виждам все по два пъти се потварят аватарите?
 
Вече няма такава връзка. Отделени са, тъй като вече форума е водещ, уроците - събдомейн. Хващам се на 20 лева аз, че така е по-добре, заради повечето генерирано съдържание от форума тук. :) Надявам се да продължи в този дух.
 
Отделени са, тъй като вече форума е водещ, уроците - събдомейн
Така е по-добре обаче, трябва всеки да си направи нов профил в сайта за да може да коментира например. Или поне disqus да се добави за коментиране, виждам неща дето са остарели и някои уроци особено в WP тематикада дето са без коментарни направо :Х

П.П. Даже ако можеш даправо ме впиши директно и аз да пускам уроци когато мога
 
Така е по-добре обаче, трябва всеки да си направи нов профил в сайта за да може да коментира например. Или поне disqus да се добави за коментиране, виждам неща дето са остарели и някои уроци особено в WP тематикада дето са без коментарни направо :Х

П.П. Даже ако можеш даправо ме впиши директно и аз да пускам уроци когато мога
Старите профили там се пазят и всеки, който иска да публикува статия или урок е добре дошъл. Може да си се логне със старите данни - юзъра или мейла. Може да ми пише, на лично или тук, ако има някакъв проблем. Като ти назрее момента да слагаш някакъв урок, драсни и да уредим нещата. Никакви проблеми от наша страна. :)
 
Старите профили там се пазят и всеки, който иска да публикува статия или урок е добре дошъл. Може да си се логне със старите данни - юзъра или мейла. Може да ми пише, на лично или тук, ако има някакъв проблем. Като ти назрее момента да слагаш някакъв урок, драсни и да уредим нещата. Никакви проблеми от наша страна. :)
Направо ми пусни дсотъп на същите данни като тук, той WP ще ми даде линк да си сложа парола. Има мнещо подготвено Освен това другото ще тиго напиша на вайбъра :D
 
Направо ми пусни дсотъп на същите данни като тук, той WP ще ми даде линк да си сложа парола. Има мнещо подготвено Освен това другото ще тиго напиша на вайбъра :D
OК, пиша ти сега. Никакви проблеми. :)
 

Горе