Молба за урок на тема.....

Предложения / Коментари / Въпроси и тн......
r3nt3r
Турист
Турист

Post by r3nt3r » Mon Jun 20, 2011 2:46 pm

Може ли да направите една серия от уроци за perl?

Mapu0
Турист
Турист

Post by Mapu0 » Tue Jun 21, 2011 7:48 am

Аз ще се заема с уроците за Perl,но няма да е видео, текст :)

r3nt3r
Турист
Турист

Post by r3nt3r » Tue Jun 21, 2011 8:14 am

Mapu0 wrote:Аз ще се заема с уроците за Perl,но няма да е видео, текст :)
Супер благодаря много! И текстови ме уреждат. =]

Mapu0
Турист
Турист

Post by Mapu0 » Tue Jun 21, 2011 8:18 am

Пуснал съм урока и чака одобрение от администратор ;)

xmmm
Потребител
Потребител
Answers: 24

Post by xmmm » Tue Jul 12, 2011 7:06 am

Java някои ?

Vasil_90
Нов
Нов

Post by Vasil_90 » Tue Jan 31, 2012 5:23 pm

Може ли да се направи урок за направата на Брояч който да показва колко Зареждания на страницата на ден е имало, колко уникални посещения е имал сайтът.

*Също така ще е добре ако може да се направи и Админска част в която админът да види от коя страна е влизано колко пъти, и в кой часове е бил най-натоварен (в смисъл да показва 0-24 всичките часове и в кой час колко човека са влезнали).
Но ако се направи това ще трябва също така да има архив, в смисъл да имате данните от денят в който сте сложили броячът до днешният ден и да може да гледате за този ден колко имате и преди 15 дни колко сте имали, за този месец колко сте имали и за преди 6 месеца колко сте имали.

Admin
Site Admin
Site Admin
Answers: 224

Post by Admin » Tue Jan 31, 2012 7:22 pm

Vasil_90 wrote:Може ли да се направи урок за направата на Брояч който да показва колко Зареждания на страницата на ден е имало, колко уникални посещения е имал сайтът.

*Също така ще е добре ако може да се направи и Админска част в която админът да види от коя страна е влизано колко пъти, и в кой часове е бил най-натоварен (в смисъл да показва 0-24 всичките часове и в кой час колко човека са влезнали).
Но ако се направи това ще трябва също така да има архив, в смисъл да имате данните от денят в който сте сложили броячът до днешният ден и да може да гледате за този ден колко имате и преди 15 дни колко сте имали, за този месец колко сте имали и за преди 6 месеца колко сте имали.
Помислих, че са ти откраднали акаунта и някой си прави майтап ама - не.
Проверих. Ти си си .

Та това не знам защо го наричаш урок.
Това са изисквания към сложна система. И то като гледам не само от към код.
Ще трябва и няколко урока за оптимизация на сървър.
Значи аз доста ще се затрудня ако правя система, а като урок не мога да си представя как точно ще го опиша.

Има уроци за това как да прихващаш потребителите си.

Vasil_90
Нов
Нов

Post by Vasil_90 » Tue Jan 31, 2012 7:57 pm

Да аз съм не си правия майтап, мисля че някой който разбира от php , js , css може да направи Видео урок защото това не е система а просто няколко файла който да правият следното.
Да ти показват в сайта колко посещения имаш днес вчера месеца и т.н., а вече в примерно counter.html (казах ПРИМЕРНО) да ти показва по-подробна статистика.

Admin също така това което го каза , че правиш системи мисля че ще бъде много МНОГО добре ако направиш един урок (в няколко части естествено) как да си направим система.

Admin
Site Admin
Site Admin
Answers: 224

Post by Admin » Tue Jan 31, 2012 9:16 pm

ИСках да кажа , че урок е описание на нещо основно -+ семпъл код.
Чак контрол панели как се правят за тези статистики. Не . По скоро код ти трябва не урок.

Има готови цели системи. Много от тях добри.

Vasil_90
Нов
Нов

Post by Vasil_90 » Tue Jan 31, 2012 10:25 pm

admin wrote:ИСках да кажа , че урок е описание на нещо основно -+ семпъл код.
Чак контрол панели как се правят за тези статистики. Не . По скоро код ти трябва не урок.

Има готови цели системи. Много от тях добри.
Не не си ме разбрал не трябва да има Контрол панел, в смисъл че Админска част както казах в горният пост просто файл като counter.html който само ти да може да виждаш и там да ти е изписано всичко това (колко са минали днес, колко вчера и кой са най-натоварените часове).

*Не разбрах ще може ли ТИ да направиш един урок как се прави Система (не това с броячът) :)

Post Reply