Имам проблем,помагайте

don_Jiovani

Registered
Не разбирам много от mirc и не знам какво да правя,изписва ми следното нещо като искам да си регна ника-след като напша /msg ns info don_Jiovani ми изписва -NS- NS::INFO requires you are logged in .Кажете какво да направя.
и още нещо,как да изтрия windrop+,никъде не намирам uninstall?
 
don_Jiovani каза:
Не разбирам много от mirc и не знам какво да правя,изписва ми следното нещо като искам да си регна ника-след като напша /msg ns info don_Jiovani ми изписва -NS- NS::INFO requires you are logged in .Кажете какво да направя.
и още нещо,как да изтрия windrop+,никъде не намирам uninstall?

Значи за ника don_Jiovani
на който гледаш инфо ти казва,
че трябва да си с регистриран ник
и да си се логнал, за да можеш
да гледаш инфо на други никове.

Ник можеш да си регнеш като напишеш :
/msg ns register <паролата> <имейла_ти>

Където:
<паролата> : означава паролата на ника който регваш
<имейла_ти> : означава имейла на който ще се прати код.

С този код ще си активираш регистрацията с командата :
/msg ns activate <ника_ти> <кода>

Където:
<ника_ти> : е ника който си регистрирал
<кода> : е кода който си получил на имейла.

Толкова за ника :)

Сега за уиндропа,
значи тоз бот няма нужда от uninstall-ване.
Той уж е инсталиран, ама като идеш в
"добавяне или премахване на програми" го няма.

За това просто си го изтрий по обикновения начин SHIFT+DELETE

Пробвай двете и ако има проблеми пиши :?:
 
Много благодаря!

А това какво значи--CS- CS::OP requires you are logged in-в какъв смисъл да се логна след като съм си регистрирал ника вече?

Извинявам се за тъпите ми въпроси.
 
don_Jiovani каза:
Много благодаря!

А това какво значи--CS- CS::OP requires you are logged in-в какъв смисъл да се логна след като съм си регистрирал ника вече?

Извинявам се за тъпите ми въпроси.

Точно така, правилно си разбрал.
Първо трябва да се логниш с ника
който си регистрирал и тогава да взимаш OP.

П.С.
Тук тъпите въпроси не са забранени :)
Питай, няма никакви проблеми.
 
Smirnoff каза:
Точно така, правилно си разбрал.
Първо трябва да се логниш с ника
който си регистрирал и тогава да взимаш OP.

А как да се логна,изобщо не знам какво трябва да напиша?
 
don_Jiovani каза:
Smirnoff каза:
Точно така, правилно си разбрал.
Първо трябва да се логниш с ника
който си регистрирал и тогава да взимаш OP.

А как да се логна,изобщо не знам какво трябва да напиша?
За да се логнеш, трябва да напишеш /msg ns id <паролата ти>

А за да напишеш тази команда трябва да имаш регистриран ник.
По нагоре обясних как се регва с кой команди и как се активира.
 
Стана,вече се логвам с don_Jiovani,на имам още един ник и на него ми изписва че вече е регистриран,а не съм правил както с този,с парола,с е-мейл,и като му дам да се логне пише че паролата ми е невалидна,а не знам каква е.
 
don_Jiovani каза:
Стана,вече се логвам с don_Jiovani,на имам още един ник и на него ми изписва че вече е регистриран,а не съм правил както с този,с парола,с е-мейл,и като му дам да се логне пише че паролата ми е невалидна,а не знам каква е.

Може би някой го е регистрирал преди теб :)
 
Smirnoff каза:
Може би някой го е регистрирал преди теб :)

Има ли как да го разбера това?

А в канала си сложих trivia от windrop+ обаче ми изписва това don_Jiovani: you're not channel operator ,а съм сложил този ник при регистрацията.Нещо май не съм схванал как става тая работа,а уж си карах по указанията при инсталацията. :?
 
Оказа се че наистина другия ми ник е регистриран от друг човек,обаче лошото е че направих много точки в тривиата на канал #niama-niama,та искам да попитам има ли начин да прехвъля точките които съм направил на регистрирания ми ник?

И ако може и на този въпрос някой да ми отговори ще съм много благодарен:

don_Jiovani каза:
А в канала си сложих trivia от windrop+ обаче ми изписва това don_Jiovani: you're not channel operator ,а съм сложил този ник при регистрацията.Нещо май не съм схванал как става тая работа,а уж си карах по указанията при инсталацията. :?
 
Kato iskam da si sloja Gliner , Spliter i dr ... services za IRCD ne mi otvarq faila exe a ina4e CS NS OS i dr sam si slojil
 
Вие говорите вече за други неща, не за никове, ама аз да се върна на тях. Че съм проста, проста съм, ама незнам защо не ми се получава. Изпълних всичко. *ns* register парола и емайл. После го активирах с командата дето ми беше пратена на емайла и ми изписа Username activated, you may now LOGIN. После давам команда /msg ns id и паролата. Последователността е такава, нали? Обаче след последната команда ми изписва Invalid password, което значи грешна парола нали. Е къде греша?
 
tajno_cvete каза:
Вие говорите вече за други неща, не за никове, ама аз да се върна на тях. Че съм проста, проста съм, ама незнам защо не ми се получава. Изпълних всичко. *ns* register парола и емайл. После го активирах с командата дето ми беше пратена на емайла и ми изписа Username activated, you may now LOGIN. После давам команда /msg ns id и паролата. Последователността е такава, нали? Обаче след последната команда ми изписва Invalid password, което значи грешна парола нали. Е къде греша?

Идентифицирай се с паролката която си регистрирала ника :)
 
Ами това правя ама не става..Нали там при първата команда дето я прашам заедно с ника това ми е паролата? Един познат предположи че защото ми е 4 цифрена затова така се получава...А как да си я сменя паролата? Да не е проблема от мирката. Използвам neomirc
 
tajno_cvete каза:
Ами това правя ама не става..Нали там при първата команда дето я прашам заедно с ника това ми е паролата? Един познат предположи че защото ми е 4 цифрена затова така се получава...А как да си я сменя паролата? Да не е проблема от мирката. Използвам neomirc

хм.. намери ме в скайпа smirnoff-bg да
поговорим там, че има много възможни причини.
Тук ще наводним форума :?
 
Здр-те значи наскоро почнах да си правя собствена мирк-а. Чиста на която всичко добавям аз. Въпросът ми е следния как мога да оцветя в дясно където са юзърите @CS да е в некакв цвят по мой избор защото сега цвета на @CS не се различава от другите които са с операторски статус.Надявам се да сте ме разбрали :)
 

Горе