TCL отново

Carnivorous

Registered
Здравейте. Трябва ми TCL. Става въпрос когато играя тривиа искам при команда "!Startgame Nick/s" бота да започне да отброява на колко въпроса ще се отговори в рамките на 10 минути. И след всеки отговорен въпрос да пише колко са до момента.



пример(горе долу да изглежда така) :

!Startgame (със тази команда да се страртира първо тривиа бота и веднага след това този скрипт, който искам .
ИмеНаБота: (въпрос) Колко са завоите в света
Hint:***
ИмеНаИграча: (отг.) два
ИмеНаБотаБраво! Позна го за (определено време)
(и тука да изписва колко време ми остава от 10-те минути и на колко въпроса съм отговорил.)
Тime 9.35мин. 1(отг.)

и т.н.

Може и да не е точно така както съм го описал. Ще съм благодарен и на обикновен брояч без никакви екстри.

Благодаря предварително

Поздрави :)
 
Понеже съм пускал тривии защо си мисля, че те си имат подобни команди вече вградени за показване на статистиката както като цяло така и до момента. Незнам какъв бот и каква тривиа ползваш може тази да няма. А отностно TCL то ще трябва да се пипа по този на самата тривия надали ще стане с друг, които да вика този на тривията, за да изкара информация и прочея. Всички тривии са горе доло на подобен принцип и всичките въпроси са в текстов файл нали така? Неможеш ли да погледнеш за тривия с функциите, които искаш и просто да импортираш въпросите в нея?
 

Горе