При натискане на бутона ме препраща в друг линк ?!

Уроци и разработки по FLASH и Action Script
Locked
martich
Нов
Нов

При натискане на бутона ме препраща в друг линк ?!

Post by martich » Sun Jun 05, 2011 4:41 pm

Здравейте! Вероятно ми е мн глупав въпроса, ноо не виждам къде точно е проблема като се качи менюто и когато подкарам само качения .SWF file ме препраща където искам, но когато отворя линка на сайта и цъкна на бутона ме праща в сайта откъдето е взет урока за менюто?!

http://pavelpetkov.hit.bg/img/200612194 ... shMenu.fla

B13_Savage
Много Редовен
Много Редовен
Answers: 81

Post by B13_Savage » Sun Jun 05, 2011 5:13 pm

Пробвай да компилираш фла-то, което си сложил, да го качиш на сървъра, да си изтриеш кеша на браузъра и след това провери пак.

martich
Нов
Нов

Post by martich » Sun Jun 05, 2011 5:22 pm

Ами опитах няколко пъти така и аз мислех 4е е от това, но после проверих с друг браузар и пак същото.. не ,че е кой знае какво просто ми хареса това меню и го пренаправих иии сега не искам на ново да го правя само заради това. Ако си погледнал fla to мисля че няма нищо странно за да ми го прави тва ...

Vladkata
Много Редовен
Много Редовен
Answers: 70

Post by Vladkata » Sun Jun 05, 2011 5:28 pm

А за кой от бутоните става въпрос и към кой сайт те препраща, че видях един линк на release...

B13_Savage
Много Редовен
Много Редовен

Post by B13_Savage » Sun Jun 05, 2011 5:29 pm

Toзи файл ли качваш на сървъра :
C:\Users\Марти Парти\Desktop\WEBSITE\menu.swf ?

Във фла-то не виждам нищо нередно .. и според мене е някакво issue свързано с deploy-ването на сървъра :)

martich
Нов
Нов

Post by martich » Sun Jun 05, 2011 5:44 pm

B13_Savage wrote:Toзи файл ли качваш на сървъра :

Във фла-то не виждам нищо нередно .. и според мене е някакво issue свързано с deploy-ването на сървъра :)
da sy6tiq fail v kraina smetka i az tova si mislq nqma kvo dr da e ima li kak da go premahna ?

vladka ami menuto kato se cykne prez saita koito i buton da e caknat prepra6ta kym "flash*****.net"

B13_Savage
Много Редовен
Много Редовен

Post by B13_Savage » Sun Jun 05, 2011 5:50 pm

martich wrote:
B13_Savage wrote:Toзи файл ли качваш на сървъра :

da sy6tiq fail v kraina smetka i az tova si mislq nqma kvo dr da e ima li kak da go premahna ?

vladka ami menuto kato se cykne prez saita koito i buton da e caknat prepra6ta kym "flash*****.net"
Май е добра идея да си редактираш поста и да ползваш кирилица, че такива са правилата на форума ...

Със сигурност има как, но не мога да отгатна точно какъв е проблема .. я слагаш файла на грешното място, я слагаш грешен файл .. :)

martich
Нов
Нов

Post by martich » Sun Jun 05, 2011 5:59 pm

Извинявам се не се усетих амии не, щом се показва, а и щом самия файл работи както трябва.. нищо де ясно ми стана че ще го направя на ново и без това почвам да правя дизайна както трябва, ноо стана ми странно защо ме лигави така това меню какви ли не темплейти съм преправял и тва да се пъне така :x ядоса ме хахьа благодаря все пак !

Locked