Flash pop up с JS

muses

Registered
имам средния JS:
Код:
<script>

</script>
ето го и линка в хтмл-а:

Код:
<a href="javascript:MM_openBrWindow('page.htm','pahe','scrollbars=no,width=870,height=680')" class="style17" onMouseOver="MM_displayStatusMsg('');return document.MM_returnValue" onMouseOut="MM_displayStatusMsg('david inside');return document.MM_returnValue"> inside </a>
и всичко си бачка, page се отваря в желаните от мен резмери.
ок, искам да постига същото, но от flash - т.е. като цъкна на флаш бутона да се отваря хтмл старница с точно определени размери (в случея 870, 680)

ето какво пробвах аз:
Код:
on (release) { 
getURL("javascript:MM_openBrWindow('page.htm','page','scrollbars=no,width=800,height=450,top=120,left=78') "); 
}

но не се получава...самия JS липсва, но нямам представа къде трябва да го сложа...в хтмл страницата където е флаш бутона ?

някакви предложения ?
приемам и други алтернативи (може да не е дж), трябва ми ефекта на константен прозрец.

благодаря предварително :)
 
Я да видим ...
Open Button :
Код:
on (release) {
    getURL("javascript:openWindow('http://www.saita.com','newWindow','toolbar=0,location=0,directries=0,status=0,menubar=0,scrollbars=0,resizable=0,width=800,height=600,left=80,top=180')");
}
Close Button :
Код:
on (release) {
    getURL("javascript:closeWindow('newWindow')");
}
HTML
Между </title> И </head>
Код:
<SCRIPT LANGAUGE="JavaScript">


</SCRIPT>
В ембед след width height :

Код:
SwLiveConnect = true

Стана ли :)

едит: дам забравих да кажа, че кода е пробван и работи на 6 :?:
 
B13_Savage , книгата от която четеш е доста добра, има какво да се научи човек от нея, жалко че ме изпревари , ама нищо :?:
апропо, имам друг такъв подобен код който е тестван и работещ пирфекциозно :wink: ето и демо демо за това как работи
 

Горе