Направа на банер

zhelp

Registered
Тема: CS
Размер: 468x60
Текст: XGaming-BG.Eu
Подтекст: Едно ново начало!
Ефекти: НЕ
Анимация: НЕ
 
Моля ,някой да ми направи услуга ,а получавам ЛС със текст .

От: odyssey
До: zhelp
Пуснато на: 15/02/2014 3:56 pm
Заглавие: zdr Отговорете с цитат на съобщението
За 20 лв навит ли си?
 
zhelp каза:
Моля ,някой да ми направи услуга ,а получавам ЛС със текст .

От: odyssey
До: zhelp
Пуснато на: 15/02/2014 3:56 pm
Заглавие: zdr Отговорете с цитат на съобщението
За 20 лв навит ли си?
И той си предлага услугите.. :)
Не виждам проблема?
 
е кво 20 лв за един банер даже са малко... ти знаеш ли, че има хора дето за един статичен банер над 100 лв взимат? вие кво свикнали сте всичко без пари да ви се прави...
 
Ххaхaхaх ;д 100 лв зa бaнер хaххaхaххaх С тея пaри бих си подобрил компa, a не дa ги дaвaм зa бaнери..
И нa мен никой не ми ги прaви ;д
 
dmx_cs_manqka каза:
Ххaхaхaх ;д 100 лв зa бaнер хaххaхaххaх С тея пaри бих си подобрил компa, a не дa ги дaвaм зa бaнери..
И нa мен никой не ми ги прaви ;д
Подобри си компа и ще можеш да играеш повече,но пари от компа няма да правиш :D
 
Проблема не е в това ,че иска пари ,аз мога да си направя ,но за един банер не ми сваляше фотошоп ,който е 300 мб .

Става въпрос за 1 банер .
 
1 банер, абе пичове кви сте такива. "хаха 100лв." е кво 100лв, ами 100лв за банер си е оферта... тва че сте свикнали на готово, ами не става така... осъзнайте се малко и стъпете на земята ... то коментари, коментари, на човек да му писне.
 
nqkafff каза:
1 банер, абе пичове кви сте такива. "хаха 100лв." е кво 100лв, ами 100лв за банер си е оферта... тва че сте свикнали на готово, ами не става така... осъзнайте се малко и стъпете на земята ... то коментари, коментари, на човек да му писне.
Sorry зa спaмa :shock:

nqkafff, нa мен ми е ясно, че не ме искaш във форумa.. сaмо ме хейтвaш.. Този пост се отнaсяше зa мен нaли? И aз не съм свикнaл нa готово. Сaм си прaвя бaнерите... :shock:
 
@dmx_cs_manqka
Ти освен банерите да вземеш и да четеш малко няма да е лошо...
а не да ни караш да ти качване форума ...
Окей всеки има нужда от помощ... но нека е нещо по сложно ...
Само да влезеш в сайта на phpbb,ipb и т.н има по една книга изписана как се качва, инсталирай и конфигурира форума...
 
Msecurity каза:
@dmx_cs_manqka
Ти освен банерите да вземеш и да четеш малко няма да е лошо...
а не да ни караш да ти качване форума ...
Окей всеки има нужда от помощ... но нека е нещо по сложно ...
Само да влезеш в сайта на phpbb,ipb и т.н има по една книга изписана как се качва, инсталирай и конфигурира форума...
Aко говориш зa онaзи темa зa форумa, до тогaвa не бях се зaнимaвaл с форуми и php-то не го знaех мн. добре.. ;
 
И спирам със спама...
кога го изучи това php за месец бе момче...

Код:
 Пуснато на: 21/12/2013 5:54 pm   Заглавие: Някой дa ми кaчи форумa в хостингa ?
 
Msecurity каза:
И спирам със спама...
кога го изучи това php за месец бе момче...

Код:
 Пуснато на: 21/12/2013 5:54 pm   Заглавие: Някой дa ми кaчи форумa в хостингa ?

Че кой е кaзaл, че до сегa съм го изучил.. По-точно тогaвa не се зaнимaвaх сериозно с php..Тогaвa ми хaресвaше повече JS и jQuery и не рaзбирaх от php forumi.. Твa е нямaм кво друго дa кaжa.. ;дд
 

Горе