Проблем с coockies

comics

Registered
Здравейте, имам проблем с coockiе-тата, опитах да интегрирам phpbb и joomla и всичко се получи перфектно освен бисквитките .. смисъл логвам се в joomlа трябва да се логна и в phpbb и т.н. не мога да ги настроя нещо ..
 
Мисля,че има едно alternative authentication или нещо такова,плъгин който ти позволява за "интегрираш" логин системите им.Потърси в нета такова нещо.Или пък някой съфорумник може да го е правил вече...дано :)
 
Разгледай се в нета.Иначе мисля,че е това:
Click
Зависи от версията на phpbb и joomla до колкото знам,за това преди да пробваш погледни коя версия ползваш и за коя е модула! :)
 
Включени ли са кукитата на phpbb ?
Админ панел - Основни - КОНФИГУРАЦИЯ НА СЪРВЪРА - Бисквитки
 
Ами да, попълнил съм ги и съм изключил сигурността, защото не знам за какво е, а и не вярвам да е от това..

А трябва ли данните на joomla ( за coockie-тата) да са същите като тези на phpbb-то .. защото сега вмомента са ми същите като във форума ..

домейн : .mysitename.com
име: Phpbb_ ... по дефоут ми е това и не съм го бутал, защото не знам какво да сложа..
път : /
 
Просто пробвай да изключиш кукитата от форума. Но не само да ги изключиш ами и да ги изтриеш ( за всеки случай ги запази някъде ). В повечето от случаите кукитата на форума пречат дори и при чиста инсталация, дори и изключени те пак пречат незнайно защо :shock:

Махни ги обнови всичко и виж, Joomla-та си я остави както си е. Ако не съдействат махни настройките и от Joomla.
 

Горе