Получена грешка 500

Проблеми, въпроси, модове и темплейти.
Post Reply
testsistems
Нов
Нов

Получена грешка 500

Post by testsistems » Tue Jul 21, 2020 5:35 am

Може да отнеме много часове, за да се открие проблемът, но обикновената редакция на вашия [inline]htaccess[/inline] файл ще покаже грешка като тази.

Отворете вашия htaccess в root
Намерете:

Code: Select all

<IfModule mod_rewrite.c>
RewriteEngine on
След него добавете:

Code: Select all

php_flag display_errors on
След като получите пълна информация за това от къде идва грешка 500, коригирате кода да стане така: #php_flag display_errors on
Това ще спре неговата фунцкия. Ако получите пак подобна грешка, просто го включете като премахнете #

Източник: PHPBB България

anonimen
Web-tourist
Web-tourist
Answers: 165
Location: Parse error: unexpected "}" in /home/index.php on line 26

Re: Получена грешка 500

Post by anonimen » Tue Jul 21, 2020 9:20 am

Huh? :think:

uphero
Потребител
Потребител
Answers: 32

Post by uphero » Tue Jul 21, 2020 11:16 am

Уелком бак ин 99

Revelation
Web-tourist
Web-tourist
Answers: 63

Post by Revelation » Fri Jul 24, 2020 10:59 pm

И се молете сървъра да не е Apache + php-fpm, че ще получите друга грешка 500 и тогава ще се чудите какъв е проблема.

По уроците съдя, че автора е копирал информацията от някъде без да разбира нещата лично.

testsistems
Нов
Нов

Post by testsistems » Sat Jul 25, 2020 10:33 pm

Revelation wrote:
Fri Jul 24, 2020 10:59 pm
И се молете сървъра да не е Apache + php-fpm, че ще получите друга грешка 500 и тогава ще се чудите какъв е проблема.

По уроците съдя, че автора е копирал информацията от някъде без да разбира нещата лично.
Ако може да изтриете както темите ми така и профила ми! Явно този форум е пълен с хейтъри и т.н. ... Да ... нямам си понятие за какво е кода ... Ех велика България! Всеки се мисли за нещо повече от другия. А Вие имате ли си понятие? пфф ... Жалка работа ... Моля администратора на този форум да ДЕАКТИВИРА акаунта ми! Вашите уроци тук са единствени по рода си, не са копирани от никъде и са напълно смислени и НУЖНИ ... пффф

Revelation
Web-tourist
Web-tourist
Answers: 63

Post by Revelation » Sat Jul 25, 2020 11:09 pm

testsistems wrote:
Sat Jul 25, 2020 10:33 pm
Revelation wrote:
Fri Jul 24, 2020 10:59 pm

Ако може да изтриете както темите ми така и профила ми! Явно този форум е пълен с хейтъри и т.н. ... Да ... нямам си понятие за какво е кода ... Ех велика България! Всеки се мисли за нещо повече от другия. А Вие имате ли си понятие? пфф ... Жалка работа ... Моля администратора на този форум да ДЕАКТИВИРА акаунта ми! Вашите уроци тук са единствени по рода си, не са копирани от никъде и са напълно смислени и НУЖНИ ... пффф
Не, уроците тука отдавна не стават, защото никой няма времето да ги обновява.
Това задължително не прави твоите уроци добри или полезни.

Това не е хейтърство, а гледна точка. Ако можеш да контрираш моя коментар - с радост бих прочел мнението ти.

Проблема с твоите уроци е, че липсва информация, както и разследване от твоя страна, до колко това би било полезно.

Post Reply