Получена грешка 500

NecheB

Registered
Може да отнеме много часове, за да се открие проблемът, но обикновената редакция на вашия [inline]htaccess[/inline] файл ще покаже грешка като тази.

Отворете вашия htaccess в root
Намерете:
Код:
<IfModule mod_rewrite.c>
RewriteEngine on

След него добавете:
Код:
php_flag display_errors on

След като получите пълна информация за това от къде идва грешка 500, коригирате кода да стане така: #php_flag display_errors on
Това ще спре неговата фунцкия. Ако получите пак подобна грешка, просто го включете като премахнете #

Източник: PHPBB България
 
И се молете сървъра да не е Apache + php-fpm, че ще получите друга грешка 500 и тогава ще се чудите какъв е проблема.

По уроците съдя, че автора е копирал информацията от някъде без да разбира нещата лично.
 
Revelation каза:
И се молете сървъра да не е Apache + php-fpm, че ще получите друга грешка 500 и тогава ще се чудите какъв е проблема.

По уроците съдя, че автора е копирал информацията от някъде без да разбира нещата лично.

Ако може да изтриете както темите ми така и профила ми! Явно този форум е пълен с хейтъри и т.н. ... Да ... нямам си понятие за какво е кода ... Ех велика България! Всеки се мисли за нещо повече от другия. А Вие имате ли си понятие? пфф ... Жалка работа ... Моля администратора на този форум да ДЕАКТИВИРА акаунта ми! Вашите уроци тук са единствени по рода си, не са копирани от никъде и са напълно смислени и НУЖНИ ... пффф
 
testsistems каза:
Revelation каза:
И се молете сървъра да не е Apache + php-fpm, че ще получите друга грешка 500 и тогава ще се чудите какъв е проблема.

По уроците съдя, че автора е копирал информацията от някъде без да разбира нещата лично.

Ако може да изтриете както темите ми така и профила ми! Явно този форум е пълен с хейтъри и т.н. ... Да ... нямам си понятие за какво е кода ... Ех велика България! Всеки се мисли за нещо повече от другия. А Вие имате ли си понятие? пфф ... Жалка работа ... Моля администратора на този форум да ДЕАКТИВИРА акаунта ми! Вашите уроци тук са единствени по рода си, не са копирани от никъде и са напълно смислени и НУЖНИ ... пффф

Не, уроците тука отдавна не стават, защото никой няма времето да ги обновява.
Това задължително не прави твоите уроци добри или полезни.

Това не е хейтърство, а гледна точка. Ако можеш да контрираш моя коментар - с радост бих прочел мнението ти.

Проблема с твоите уроци е, че липсва информация, както и разследване от твоя страна, до колко това би било полезно.
 

Горе