Wordpress update/app за мобилни устройства?

aleksbb

Registered
Здравейте,

Пускам AdWords кампания за сайта по рисуване на майка ми (т.к. не се занимавам със SЕО, но гледам да й помагам до колкото мога). Наскоро получих съобщение, че сайтът не е подходящ за мобилни устройства и исках да попитам дали има начин да го направя това без да сменям темата?
Това е сайта risuvane-sofia.com

Ако може да ми препоръчате решение ще съм ви много благодарна, т.к. доста ми се вдигна цената за клик поради тази несъвместимост.

Благодаря и хубав ден!

Александра
 
Не си заслужава човек да се бори със цялата система на Уърдпрес.Би могло донякъде да се имитира, но самия дизайн на сайта е такъв, че не позволява преподреждане без разваляне на декора.
По добре изтегли картинките от темата ( доколкото виждам даже вече не я предлагат ) и чрез някакъв уебсайт билдър като https://mobirise.com/ ги направи във нов адаптивен-мобилен-респонсив дизайн.Нямате много страници - тъй че за 3 дни ще се справите. :)
 
Разбирам. И аз се опасявах, че темата не е от най-добрите, но пък е доста подходяща за темата на сайта. Ще пробвам това, което ми препоръчахте. Дано наистина не е толкова сложно.. :)
 
Под мобилен да се отваря друга тема а тази си остава за десктоп!
А дргуият метод е да смените темата но това си е работа, но не е нещо трудно :)
 

Горе