Участниците и техните теми

Статус
Not open for further replies.

staf

Registered
  • Това са участниците и техните теми в новата игра на WT .


.: PoDMaTRiX :.
  • Тема: Видях, че срока е до утре, та явно се връщам на време от море. Мисля да участвам със уеб дизайн на тема Case Modding, защото не ме бива в кодовете от никъде. Някъде имаше вариантите за участие, но нещо не ги намерих.

.: unknown :.
  • Тема: Аз ще участвам със сайт относно Counter-Strike.Мисля че ще стане яко

.: morkov4o :.
  • Тема: banner exchange

.: luudman :.
  • Тема: Сайт - ЕНЦИКЛОПЕДИЯ! Smile Това е! Не знам още ТОЧНО каква енциклопедия но се чудя нещо свързано със Военни машини или PHP или нещо от сорта на компютрите! Laughing Cool
    ЗАПИСВАМ СЕ СЪС САЙТ- ЕНЗИКЛОПЕДИЯ!

.: miro_94 :.
  • Тема: Аз ще направя портал, като it-bg.org, но по мой дизайн и кодиране.

.: Soul_Stealler :.
  • Тема: Портал за фрийлансъри и интернет ресурси.

.: oXteR :.
  • Тема: софтуерен портал

.: djvato :.
  • Тема: футболен сайт ...

.: jooorooo :.
  • Тема: записвам с едно малко сайтче за запознанства

.: Dido_net :.
  • Тема: Фен сайт за играта StarCraft

.: mizarck :.
  • Тема: ще участвам с сайт за инсталиране на phpbb2 и web статистики и анкети
    с мой код който сега почвам

.: hellfire :.
  • Тема: Аз мисля да си променя ако е възможно че няма да имам време скоро трябва да няма съм тук нещо от система продажби обяви купупки и т.н.
    С категорий и под категории защото трябва да почна JAVA SCRIPT да уча и няма да успея за толкоз време ако може да си го променя

.: kitchenbg :.
  • Тема: ами аз си мисля за два дизайна, на великите географски открития и цветарска енциклопедия

.: lud2 :.
  • Тема: Аз мисля за участвам с сайт за начални потребители.Ще има уроци за най.полезните неща.Например от къде и как се свалят файлове и ей такива работи.

.: BUGZ_SY :.
  • Тема: Сайт за бойни изкуства / карате, участвам в категория дизайн

.: StormBreaker :.
  • Тема: Аз ще направя сайт като wowhead.com - информация за предмети, куестове и т.н в World of Warcraft. Сега 2 или 3 седмици няма да ме има, но веднага щом се прибера почвам.

.: human :.
  • Тема: Сайт- кателог на телефони

.: Player_pz :.
  • Тема: сайт за C++

.: B13_Savage :.
  • Тема: Upsurt+Maroon5

.: staf :.
  • Тема: Химия

.: boby :.
  • Тема: Аз ще направя сайт, в който ще има всичко нужно на един интернет турист (всякакви скриптове, екстри и още много) :)

.: SandPrince :.
  • Тема: аз ще участвам с фен сайт за играта prince of persia - и без това смятам да го правя Laughing
    ще участвам с него в категорията Дизайн

.: K0ceTo :.
  • Тема: Идеята е сайт за линкове за даунлоад на програми, дано стане

.: Malfurion :.
  • Тема: Аз мисля сайт за забавления... няма да кзвам какво точно ще има в него, но се надявам да се получи добре...

    И малко пояснения
    Сайт за забавления с вицове, галериика, клипове и може би игри + 2-3 по-незначителни неща. Нещо като кефчето или охобохо. Това е

.: mitko876 :.
  • Тема: sait za turisam

.: renegat96 :.
  • Тема: аз ще правя нещо като CMS
    не като PHP-Fusion ами портфолио
    ще има админ панел...и контрол на всичкото съдържание...

.: Smirnoff :.
  • Тема: Аз реших.
    Ще участвам със сайт за онлайн радио.
    В смисъл такъв, че ще направя всичко
    което е нужно за едно радио по дизайн
    и кодировка. А ако кажете дори и бих
    пуснал радиото, ако регламента го
    изисква де. Няма проблеми.

.: ci76 :.
  • Тема: jooorooo написа:
    а аз може ли? Laughing Confused ако е да се записвам с едно малко сайтче за запознанства Smile

    Аз ще правя дизайна

.: mute :.
  • Тема: аз ще участвам със система за анкети [Полезен код]

.: LuXiRiS :.
  • Тема: Аз ще участвам със сайт за ъплоад!

.: hishnika :.
  • Тема: Сайт за коли или по точно иновациите в Ситроен или Пежо, още не съм решил кой, но темата е коли Very Happy , ако някой иска да се вкл. да заква

.: Emperator :.
  • Тема: Аз су промених мнението ще направя сайт за червената армия

.: datamatrix :.
  • Тема: Аз смятам да направя система за работа с бази данни, FTP, вграден текстов редактор и въобще всичко, нужно за поддръжката на един сайт на отдалечена машина. Единственния проблем е, че няма да мога нищо да направя тоя месец, понеже нямам комп. Евенуално ще ми донесат един, ама на него само HTML CSS & JS (Може и PHP, ама няма да мога да си тествам кода, щото на него няма да тръгне апаче или какъвто и да е било такъв интерпретатор.)
    Ще участвам в категория "КОД"

.: deam0n :.
  • Тема: С lud2 ще правим онлайн дневник.
    Дневник за даскалото. Учителите ще слагат ученки, забележки и т.н.
    И учениците и родителите ще могат да ги проверяват. Полезно според мен.

    Успех на другите !

.: The_Killer :.
  • Тема: Аз със сайт посветен на вечното дерби между Левски и ЦСКА, ако може разбира се понеже видях че някой беше писал че ще прави футболен сайт...

.: Harry_Potter_ :.
  • Тема: Аз мисля да се включа със фен сайт на Манчестър Юнайтед.

.: svilkaa :.
  • Тема: Аз се записвам със сайт за музика

.: Goduser :.
  • Тема: Това ще е нещо като персонален сайт :

    - Photoshop
    - CSS
    - PHP
    - HTML
    - Javascript

    Относно DJ Ivo ... ( мен :d )

.: Acho :.
  • Тема: Сайт за българите и за родината - България - ще има статии за историята от създаването й, че и отпреди това до днес, за традиционната кухня, за празниците и традициите т.н. Доста интересно ще се получи.

.: m3 :.
  • Тема: Аз ще учяствам със сайт свързан с киното и филмите (информация за нови филми, архив с файлове за доунлоад и т.н).

.: index :.
  • Тема: Аз ще очаствам сам.С код и идея .Сайта ще е портал като softpedia.com.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе