princeofpersia-bg.info - фен сайт за prince of persia!!!

SandPrince

Registered
Тема: Фен сайт на играта prince of persia
категория: Дизайн
Линк: http://princeofpersia-bg.info


пускам тази тема малко по рано защото видях че една камара народ тръгна да прави сайтове на моята тематика и се покразних.
реших да си го запазя и домейна щото да не вземе някой да ме прецака!
като регна домейна ще изтрия тези 4 реда :wink:
 
Добрече остана на тази тема. Много искам свестен сайт за принца. Превъртал съм първите 2, но за съжеление третата не съм :cry: Може би като стане сайта ще се запаля и отново ще ги превърта. :) Успех с проекта! :?:
 
тази седмица ще гледам да си взема домейн ако не изникне нещо .

все пак ето до къде съм стигнал

site.jpg


сега като го гледам съм изпуснал да направя някой неща но и това ще коригирам. дребни неща са все пак... за днеска стига толкоз...
 
Smirnoff каза:
Добре, нали нямахме право да правим сайт
с тематика каквато сме правили преди да започне играта
:?
Да, така е Smirnoff.
SandPrince това което презентираш не съм го виждал, но ако не си го правил специално за играта и е преди това трябва да го смениш.
 
staf каза:
Smirnoff каза:
Добре, нали нямахме право да правим сайт
с тематика каквато сме правили преди да започне играта
:?
Да, така е Smirnoff.
SandPrince това което презентираш не съм го виждал, но ако не си го правил специално за играта и е преди това трябва да го смениш.

това е специално за играта.
това което представях преди е съвсем разично можете да го видите тук:
http://www.web-tourist.net/forum/viewtopic.php?t=15737&highlight=

вижте че няма нищо общо
това го направих днес за 3 часа което го пуснах тук.
само дето имам изнамерени рендери за целта нищо друго . надявам се това не в нарушение.
картинките за панелите с последни теми съм ги гепил от чичко гугъл и малко ги доокрасих.
то повечето картинки съм ги намерил там и съм ги обработил
аз имам една камара картинки и тапети свързани с играта които си ги обработвам и ги ползвам за сайта.
 
шефе, ако искаш мога да ти предложа жава игри за телефони, които може да сложиш на сайта :roll:
 
kitchenbg каза:
шефе, ако искаш мога да ти предложа жава игри за телефони, които може да сложиш на сайта :roll:

имам ги не се тревожи :wink:
моите обаче са само за siemens cx65 - ако имаш и други версии давай ги :?:
 
Обаче как си измислил "Персонажи" не ми е ясно иначе иначе дизайна кърти :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
 
иии ето какво направих днес:

първо малко редактираш индекса защото бях забравил едни бутони под навигационното меню:
popbgfansite.jpg


а това е страницата "история" която свърших току що....
history.jpg


///ааааааа много ме кефи лично мен как става.... как искам по скоро да взема домейна... :lol: ///
 
аз реших следното.
ще направя всички страници първо на шопа в дизайн и чак тогава ще ги вкарам в код :wink: :?:
 
SandPrince каза:
kitchenbg каза:
шефе, ако искаш мога да ти предложа жава игри за телефони, които може да сложиш на сайта :roll:

имам ги не се тревожи :wink:
моите обаче са само за siemens cx65 - ако имаш и други версии давай ги :?:
ами аз съм със Soni Ericsson W810i и са страхотни, ако искаш ще ти ги пратя на skape?
 
kitchenbg каза:
SandPrince каза:
kitchenbg каза:
шефе, ако искаш мога да ти предложа жава игри за телефони, които може да сложиш на сайта :roll:

имам ги не се тревожи :wink:
моите обаче са само за siemens cx65 - ако имаш и други версии давай ги :?:
ами аз съм със Soni Ericsson W810i и са страхотни, ако искаш ще ти ги пратя на skape?

няма проблеми.
пращай ги :?:
 
току що завърших и третата страница - тя е за персонажите (героите) в играта

ето я и нея

personaji.jpg


всеки герой ще е линк. като се кликне на някой ще се отваря нов прозорец с информация за него. :?: :twisted:
 

Горе