Предложения за играта

oXteR

Registered
Дайте предложенията си каква искате да е играта

Моето предложение
Всяка седмица да има състезания и да се печелят точки на тема сингатура, аватар, лого, уеб дизайн

Предложението на staf
Според мен е хубаво да направим такива игри, но да се редуват темата.
Но не да се правят еднотипни игри и едни и същи хора да вземат точки изключително лесно, ще е скучно.
Ще е хубаво да започнем като спортно състезание.Както има квалификации, четвърт полу и финали, тогава да се дават точки.Ще бъде много интересно.Примерно всички правят аватар на случайно изтеглен усер от wt.Гласуваме, първите 8 най-добри продължават в следващият кръг, но от там задачата ще е друга но нещо да рисуват а да напишат код и т.н.Накрая ще оцелее най-добрия и естествено ще вземе най много точки, защото се доказал, че разбира от всичко.След него ще бъдат другите двама най-добри.Все едно да вземат Златен, Сребърен и Бронзов медал.
 
Ами ще е хубаво да има и някакво съзтезание за некадърните с фотошоп ;) Някакви кодчета да се пишат оО Флаш игри например ?
 
Rado каза:
Ами ще е хубаво да има и някакво съзтезание за некадърните с фотошоп ;) Някакви кодчета да се пишат оО Флаш игри например ?

Хората който изработват флаш игри са малко тук в форума затова предложението отпада

Играта трябва да бъде интересна от вида на "пирамида" и да се печелят много точки
 
всички досега са дизайн
ами тези, който не им е страна photoshop?
сео на страница, разработка на скрипт с определена краина цел но не и подход

за нещо такова си мисля
 
Абе като ако ще се пише код трябва да е нещо оригинално, защото почти всичко го има в интернет и ще има кой най-добре ползва Google.
Пък и за код има много страни : PHP, JS, CSS, Actionscript etc.

Може да се задава някаква функционалност като крайна цел и всеки да я реализира с какъвто код ползва и после да го обяснява кое как защо го прави :)
 
trevata каза:
Предложението на стаф е най-добро до тука....
Подкрепям ! :)
Edit:
Деа малко късно става всичко това почва даскало сега.
И ако може игрите да са така през почивните дни? :roll:
 
То предложението ми е допълнение към горното.Да могат всички програмисти и дизайнери да вземат участие и да не се караме.С общи усилия да направим нещо хубаво.Нали знаете WT ражда чудеса и знаете колко известни стават те.Всяка седмица ще се дават награди но не всички ще продължават в следващите етапи в играта.А на края един ще спечели най-много точки и ние всички с общи усилия ще създадем нещо гениално .
 
Примерно на всеки 1 месец да се избира урок на месеца и автора му да получава 100 бонус точки . Също и "Сигнатура" на седмицата , автора да получава 25 бонус точки :)
 
"Сигнатура" на седмицата
това не го разбрах много :roll:

най-добър урок на месеца не звучи лошо, но кой ще го избере?
някакво жури или всички, които не участват в играта
нещо и за програмисти и за дизаинери
 
За уроци доста трудно ще е. Нали знаете , че минават през ситото и не всеки бива одобрен.
 
staf каза:
За уроци доста трудно ще е. Нали знаете , че минават през ситото и не всеки бива одобрен.
можe се пускат в подфорум в тази категория или в PHP и MySQL
 
Аз предлагам да си направим състезание в два кръга...


Дизайн и система...

Дизайн - просто направен на Photoshop... ако се запишат 10 човека се делят на две и се получават пет групи по двама човека... на всяка група се задава тематика и те трябва да създадат Уеб Дизайн и всяка група ще бъде оценявана поотделно.

Същото и за система...


Какво мислите?
 
Malfurion каза:
Аз предлагам да си направим състезание в два кръга...


Дизайн и система...

Дизайн - просто направен на Photoshop... ако се запишат 10 човека се делят на две и се получават пет групи по двама човека... на всяка група се задава тематика и те трябва да създадат Уеб Дизайн и всяка група ще бъде оценявана поотделно.

Същото и за система...


Какво мислите?
6+
 
Malfurion каза:
Аз предлагам да си направим състезание в два кръга...


Дизайн и система...

Дизайн - просто направен на Photoshop... ако се запишат 10 човека се делят на две и се получават пет групи по двама човека... на всяка група се задава тематика и те трябва да създадат Уеб Дизайн и всяка група ще бъде оценявана поотделно.

Същото и за система...


Какво мислите?
Не съм фен.
Трябва да е организирано простичко.
 
B13_Savage каза:
Malfurion каза:
Аз предлагам да си направим състезание в два кръга...


Дизайн и система...

Дизайн - просто направен на Photoshop... ако се запишат 10 човека се делят на две и се получават пет групи по двама човека... на всяка група се задава тематика и те трябва да създадат Уеб Дизайн и всяка група ще бъде оценявана поотделно.

Същото и за система...


Какво мислите?
Не съм фен.
Трябва да е организирано простичко.
Искат предложения... давам им... никой не е казал, че трябва да е просто... просто предлагам...
 

Горе