Въпроси за новата игра

Всички минали игри и награди
lubo91
Потребител
Потребител
Answers: 23

Post by lubo91 » Tue Sep 23, 2008 11:02 am

Кога ще се тегли жребия ?

staf
Шаман
Шаман
Answers: 9

Post by staf » Tue Sep 23, 2008 11:32 am

lubo91 wrote:Кога ще се тегли жребия ?

До жребия има време, след 22.10.2008 ще се тегли.Ще се проведе в София или Пловдив. Който иска може да се свърже с мен да го наблюдава докато определя кой с кого ще е.Ще видим по късно за комисия.То самият жребий ще протече в рамките на минута две.

Изобщо колко време ще протича самата игра има ли срокове ?
При груби изчисление ако всичко мине на ред играта ще приключи до втората или третата седмица на декември месец тази година.
Самите срокове в играта ще се дават поетапно.

lubo91
Потребител
Потребител

Post by lubo91 » Tue Sep 23, 2008 12:34 pm

Ахам аз пак несам обърнал внимание на цифрите мислих че записването е до вчера :D ма както и да е такмо ще имам време да си обобщя знанията по CSS че несам се занимавал отдоста време.

mania
Гуру
Гуру
Answers: 420

Post by mania » Wed Sep 24, 2008 12:27 pm

Така като гледам на двама програмиста един дизайнер.Може отбора да се състои от един дизайнер и двама програмиста.Иначе доста хора няма да могат да вземат участие което не е много похвално, според правилата в момента.

staf
Шаман
Шаман

Post by staf » Wed Sep 24, 2008 12:33 pm

mania wrote:Така като гледам на двама програмиста един дизайнер.Може отбора да се състои от един дизайнер и двама програмиста.Иначе доста хора няма да могат да вземат участие което не е много похвално, според правилата в момента.

След 22.10.2008 ще видим какво е положението.Естествено по всяко време могат да се променят правилата.Ще мислим след 22.10.2008 .

raiden
Гуру
Гуру
Answers: 190

Post by raiden » Wed Sep 24, 2008 12:47 pm

mania wrote:Така като гледам на двама програмиста един дизайнер.Може отбора да се състои от един дизайнер и двама програмиста.Иначе доста хора няма да могат да вземат участие което не е много похвално, според правилата в момента.
Абсолютно против :idea:
По-скоро програмистите които останат без дизайнер и смятат, че могат да се справят и с дизайна да си го направят сами :roll: а останалите да чакат да се запишат още дизайнери за следващо теглене

staf
Шаман
Шаман

Post by staf » Wed Sep 24, 2008 12:52 pm

raiden wrote:
Абсолютно против :idea:
По-скоро програмистите които останат без дизайнер и смятат, че могат да се справят и с дизайна да си го направят сами :roll: а останалите да чакат да се запишат още дизайнери за следващо теглене

Това ми е план Б. Ако и след второто записване необходимият брой дизайнери не се намери, се групират по двама програмисти, но един от тях ще се занимава с дизайна.Това може да стане само ако самите участници които са останали без дизайнер го искат.
Има доста време.

raiden
Гуру
Гуру
Answers: 190

Post by raiden » Wed Sep 24, 2008 1:00 pm

Идеята ми беше който си прави системата той да си прави и дизайна
А и да не вземат дизайнерите да скочат 1 час преди времето за предаване с едно .psd само... че и такива дизайнери съм виждал

staf
Шаман
Шаман

Post by staf » Wed Sep 24, 2008 1:09 pm

Трябва готов работещ проект, иначе дисквалификация.
Дизайнера ако иска може да представи .psd файла но трябва да се е сработил с програмиста.
Ако програмиста се е трепал дни наред , а дизайнера е се сетил в последният момент и придава само .psd тогава проекта не е готов.
Екипа не е сработил и съответно следва дисквалификация.

lubo91
Потребител
Потребител

Post by lubo91 » Thu Sep 25, 2008 2:06 pm

Аз имам едно предложение относно играта защонесложите линка за записване такакто е сложен линка за намаленията на хостинг плановета ,защото наблюдавам че от 22-ри насам почти никои несе е записал , споредмен ако темата седи постоянно отред ще се овеличи броя на записалите се , но това е мое мненне. :)

Post Reply