Дискусия за тегленето на отборите

Всички минали игри и награди
StormBreaker
Шаман
Шаман
Answers: 344

Post by StormBreaker » Sat Oct 25, 2008 8:27 pm

Така като гледам 14 програмиста и 7 дизайнера... Няма ли да е добре да се падне по 1 дизайнер на 2 програмиста? В смисъл 1 дизайнер да направи 2 дизайна? Все пак правенето на дизайна е много по-лесно от кодването на цял сайт? :)

lubo91
Потребител
Потребител
Answers: 23

Post by lubo91 » Sat Oct 25, 2008 8:33 pm

Да на мене това ми допада като вариант

mute
Шаман
Шаман
Answers: 167

Post by mute » Sun Oct 26, 2008 8:46 am

StormBreaker wrote:Така като гледам 14 програмиста и 7 дизайнера... Няма ли да е добре да се падне по 1 дизайнер на 2 програмиста? В смисъл 1 дизайнер да направи 2 дизайна? Все пак правенето на дизайна е много по-лесно от кодването на цял сайт? :)

по лесно за кой ? от твоя гледна точка можеби ?

тъкмо мислех да се приместя към дизайнерите ( не че ще се справя много добре де ) но видях че сега се записват още програмисти => няма никакъв смисъл да се отписвам и записвам бройката ще си остане същата

StormBreaker
Шаман
Шаман

Post by StormBreaker » Sun Oct 26, 2008 10:12 am

mute wrote:
StormBreaker wrote:Така като гледам 14 програмиста и 7 дизайнера... Няма ли да е добре да се падне по 1 дизайнер на 2 програмиста? В смисъл 1 дизайнер да направи 2 дизайна? Все пак правенето на дизайна е много по-лесно от кодването на цял сайт? :)

по лесно за кой ? от твоя гледна точка можеби ?

тъкмо мислех да се приместя към дизайнерите ( не че ще се справя много добре де ) но видях че сега се записват още програмисти => няма никакъв смисъл да се отписвам и записвам бройката ще си остане същата
Имах в предвид, че отнема по-малко време... Извинявам се ако съм засегнал някой. А и който и дизайнер да се падне с мен ще трябва да направи само psd-то, без html, css и т.н. :oops:

perer
Много Редовен
Много Редовен
Answers: 72

Post by perer » Sun Oct 26, 2008 4:50 pm

Предложението на @StormBreaker е добро. Съгласен съм с него.
Аз имам друго. :)
Да се паднат един дизайнер на двама програмиста, но тримата да правят един проект. Смисъл дизайнера да направи един дизайн и програмистите да работят заедно, защото не всички знаят всичко, а и така ще е по-лесно за кодерите. :) Примерно единия ще сглоби сайта с HTML и CSS, а другия ще напише php и javascript и каквото още трябва, ако ги знае. :)

Надявам се, че ме разбрахте. ;)

StormBreaker
Шаман
Шаман

Post by StormBreaker » Sun Oct 26, 2008 5:45 pm

perer wrote:Предложението на @StormBreaker е добро. Съгласен съм с него.
Аз имам друго. :)
Да се паднат един дизайнер на двама програмиста, но тримата да правят един проект. Смисъл дизайнера да направи един дизайн и програмистите да работят заедно, защото не всички знаят всичко, а и така ще е по-лесно за кодерите. :) Примерно единия ще сглоби сайта с HTML и CSS, а другия ще напише php и javascript и каквото още трябва, ако ги знае. :)

Надявам се, че ме разбрахте. ;)
И аз за това си мислех, но ще стане голяма каша. Например на мен втори програмист само ще ми пречи, тъй като смятам да използвам друга технология, с която малко тук могат да ми помогнат :roll:

perer
Много Редовен
Много Редовен
Answers: 72

Post by perer » Sun Oct 26, 2008 5:53 pm

То май всеки гледа на него да му е удобно. :D
На мен ще ми е по-лесно с още един, защото не знам php, а може би ще ми трябва. За други може да не е добре, защото ако знаят всичко нужно другия само ще им пречи. Не знам. Нека Staff реши. :)

raiden
Гуру
Гуру
Answers: 190

Post by raiden » Fri Oct 31, 2008 9:25 pm

Абе нека програмистите които не са разпределени да си играят сами ако искат... аз примерно ако евентуално остана неизтеглен няма да работя заедно с друг програмист... ще стане каша
А ако някой смята, че няма да се справи сам и някой от неизтеглените иска да работи с него - нека да влезе към отбора им

Replace

Post by Replace » Fri Oct 31, 2008 11:06 pm

А не беше ли самата цел на играта такава
staf wrote:Целта на играта е да се провери дали могат случайно избрани хора да работят в екип.

Изказвам само мнение , което не искам да се взима под внимание , тъй като не съм нито в една от бройките :)

staf
Шаман
Шаман
Answers: 9

Post by staf » Fri Oct 31, 2008 11:09 pm

Replace wrote:А не беше ли самата цел на играта такава
staf wrote:Целта на играта е да се провери дали могат случайно избрани хора да работят в екип.

Изказвам само мнение , което не искам да се взима под внимание , тъй като не съм нито в една от бройките :)

Да.

Post Reply