До къде стигнахте?

Аз имах много малко свободно време... И тази събота и неделя се налага да отсъствам... Става ли да го удължиме с 1 седмица срока?
 
И аз нямах време а и дизайнера ми който не е дизайнер а програмист (bummer) се отказа и нищо нестава.
 
StormBreaker каза:
Аз имах много малко свободно време... И тази събота и неделя се налага да отсъствам... Става ли да го удължиме с 1 седмица срока?

StormBreaker каза:
Който не може да намери 1-2 часа свободно време на ден защо изобщо се е записъл?
:lol: Заради първото ти изказване, което хич не беше на място, след като @mute ти обясни, че понякога хората имат и други грижи освен писането на код, съм против удължаването на срока.

FestarBG каза:
Ние още не сме започнали..дано се организираме тази събота и неделя..

Keep your head up 8)
 
devent каза:
StormBreaker каза:
Аз имах много малко свободно време... И тази събота и неделя се налага да отсъствам... Става ли да го удължиме с 1 седмица срока?

StormBreaker каза:
Който не може да намери 1-2 часа свободно време на ден защо изобщо се е записъл?
:lol: Заради първото ти изказване, което хич не беше на място, след като @mute ти обясни, че понякога хората имат и други грижи освен писането на код, съм против удължаването на срока.

FestarBG каза:
Ние още не сме започнали..дано се организираме тази събота и неделя..

Keep your head up 8)

Добре де, признавам се за виновен. Обеси ме...
 
е няма начин не само ти не си започнал със сайта :) така че времето е пред теб.
 
mute каза:
е няма начин не само ти не си започнал със сайта :) така че времето е пред теб.

Кой не е започнал? Аз съм на половината, но ще трябва да жертвам някои функции заради времето.
 
StormBreaker каза:
mute каза:
е няма начин не само ти не си започнал със сайта :) така че времето е пред теб.

Кой не е започнал? Аз съм на половината, но ще трябва да жертвам някои функции заради времето.
е не съм разбрал, както и да е, въпроса е че има време естествемо не е достатъчно зада се направи хубав сайт
 
mute каза:
StormBreaker каза:
mute каза:
е няма начин не само ти не си започнал със сайта :) така че времето е пред теб.

Кой не е започнал? Аз съм на половината, но ще трябва да жертвам някои функции заради времето.
е не съм разбрал, както и да е, въпроса е че има време естествемо не е достатъчно зада се направи хубав сайт

~9 дена :D :shock:
 
Срока няма да се удължава.
Гледайте и да почвате с презентацията на проекта.
Надявам се всички отбори, да стигнат до последният етап на играта.
Който иска да стане това, ще се жертва в името на каузата, да се работи в екип.Тези които го направят, мога да кажа: БРАВО !
Ако сте разбрали, играта не е толкова да се покаже кой има най-много знания.Целта е да се провери дали можете да използвате целенасочено тези знания. Защото работата в екип който се сблъскал знае , че е трудно начинание.
 
staf каза:
Срока няма да се удължава.
Гледайте и да почвате с презентацията на проекта.
Надявам се всички отбори, да стигнат до последният етап на играта.
Който иска да стане това, ще се жертва в името на каузата, да се работи в екип.Тези които го направят, мога да кажа: БРАВО !
Ако сте разбрали, играта не е толкова да се покаже кой има най-много знания.Целта е да се провери дали можете да използвате целенасочено тези знания. Защото работата в екип който се сблъскал знае , че е трудно начинание.

Аз не презентирам сайта само поради простата пречина , че трябва малко да се поучисти раздела и да не ми гепат нещо от идейте :)
 
аз да се похваля от съотборника ми :)
след като завърши дизайна за рекордно кратко време няма нещо да съм го помолил и да ми е отказал да го направи
 
Днеска обаче е страхотен деня за програмирване , вънка студено вали ( като изключим , че някой ходят на работа и като изключим , че нямате интернет ) ще сте у вас на топличко ...
 

Горе