До къде стигнахте?

Всички минали игри и награди
StormBreaker
Шаман
Шаман
Answers: 344

Post by StormBreaker » Thu Nov 20, 2008 9:16 pm

devent wrote:
StormBreaker wrote:Аз имах много малко свободно време... И тази събота и неделя се налага да отсъствам... Става ли да го удължиме с 1 седмица срока?
StormBreaker wrote:Който не може да намери 1-2 часа свободно време на ден защо изобщо се е записъл?
:lol: Заради първото ти изказване, което хич не беше на място, след като @mute ти обясни, че понякога хората имат и други грижи освен писането на код, съм против удължаването на срока.
FestarBG wrote:Ние още не сме започнали..дано се организираме тази събота и неделя..
Keep your head up 8)
Добре де, признавам се за виновен. Обеси ме...

mute
Шаман
Шаман
Answers: 167

Post by mute » Thu Nov 20, 2008 9:31 pm

е няма начин не само ти не си започнал със сайта :) така че времето е пред теб.

StormBreaker
Шаман
Шаман
Answers: 344

Post by StormBreaker » Thu Nov 20, 2008 9:57 pm

mute wrote:е няма начин не само ти не си започнал със сайта :) така че времето е пред теб.
Кой не е започнал? Аз съм на половината, но ще трябва да жертвам някои функции заради времето.

mute
Шаман
Шаман

Post by mute » Thu Nov 20, 2008 11:05 pm

StormBreaker wrote:
mute wrote:е няма начин не само ти не си започнал със сайта :) така че времето е пред теб.
Кой не е започнал? Аз съм на половината, но ще трябва да жертвам някои функции заради времето.

е не съм разбрал, както и да е, въпроса е че има време естествемо не е достатъчно зада се направи хубав сайт

stoqnski
Гуру
Гуру
Answers: 122

Post by stoqnski » Fri Nov 21, 2008 11:05 am

mute wrote:
StormBreaker wrote:

е не съм разбрал, както и да е, въпроса е че има време естествемо не е достатъчно зада се направи хубав сайт

~9 дена :D :shock:

mute
Шаман
Шаман

Post by mute » Fri Nov 21, 2008 12:53 pm

stoqnski wrote: ~9 дена :D :shock:

2 седмици мислиш идеята и после за 2 дни я реализираш
:D

staf
Шаман
Шаман
Answers: 9

Post by staf » Fri Nov 21, 2008 1:02 pm

Срока няма да се удължава.
Гледайте и да почвате с презентацията на проекта.
Надявам се всички отбори, да стигнат до последният етап на играта.
Който иска да стане това, ще се жертва в името на каузата, да се работи в екип.Тези които го направят, мога да кажа: БРАВО !
Ако сте разбрали, играта не е толкова да се покаже кой има най-много знания.Целта е да се провери дали можете да използвате целенасочено тези знания. Защото работата в екип който се сблъскал знае , че е трудно начинание.

stoqnski
Гуру
Гуру

Post by stoqnski » Fri Nov 21, 2008 1:07 pm

staf wrote:Срока няма да се удължава.
Гледайте и да почвате с презентацията на проекта.
Надявам се всички отбори, да стигнат до последният етап на играта.
Който иска да стане това, ще се жертва в името на каузата, да се работи в екип.Тези които го направят, мога да кажа: БРАВО !
Ако сте разбрали, играта не е толкова да се покаже кой има най-много знания.Целта е да се провери дали можете да използвате целенасочено тези знания. Защото работата в екип който се сблъскал знае , че е трудно начинание.

Аз не презентирам сайта само поради простата пречина , че трябва малко да се поучисти раздела и да не ми гепат нещо от идейте :)

alex95_bg_2
Шаман
Шаман
Answers: 325

Post by alex95_bg_2 » Fri Nov 21, 2008 1:50 pm

аз да се похваля от съотборника ми :)
след като завърши дизайна за рекордно кратко време няма нещо да съм го помолил и да ми е отказал да го направи

stoqnski
Гуру
Гуру

Post by stoqnski » Sat Nov 22, 2008 1:50 pm

Днеска обаче е страхотен деня за програмирване , вънка студено вали ( като изключим , че някой ходят на работа и като изключим , че нямате интернет ) ще сте у вас на топличко ...

Post Reply