Подготовка за играта

Admin

Registered
Осигурен е награден фонд от 600 лв.
Как ще бъдат разпределени между първите места още не съм решил.
Като спонсори ще участват superhosting.bg, outmax.bg и web-tourist.net .

Ще може да участва всеки потребител на web-tourist.net, който има регистриран активен акаунт от преди дата 22.06.2009 .
Всички регистрирани след тази дата автоматично губят правото да участват.

На участниците ще бъде предоставен безплатен хостинг с ограничени параметри.
Примерно 100 mb дисково пространство, база данни, контрол панел и всички екстри, които може да предложи superhosting.
Ще се осигурят и безплатни поддомейни.
Така всеки желаещ потребител на web tourist, ще може да участва
в играта без да се налага да влага пари.

Ако някой пожелае да си купи отделен домейн то трябва да спази регламента и да регистрира домейна в суперстинг след дата 24.07.2009.

Всеки домейн купен преди тази дата няма да може да участва.
Ако си закупите отделен домейн ще трябва да го аднете към този безплатен хостинг (през контрол панела, който ще ви бъде предоставен).

Не бързайте да правите или мислите нещо преди да се напишат правилата.
Записването ще почне от 25.06.2009 и ще продължи един месец.

Старта на играта още не е решено на коя дата ще е .

Може да задавате въпроси и да коментирате.
 
само да попитам, чел съм че домейнът се приема с по-голям SERP (позициониране) от гугъл отколкото субдомейн
влагането на 17 лева за домейн няма ли да привилегирова участника спрямо гугъл? :)
 
alex95_bg_2 каза:
само да попитам, чел съм че домейнът се приема с по-голям SERP (позициониране) от гугъл отколкото субдомейн
влагането на 17 лева за домейн няма ли да привилегирова участника спрямо гугъл? :)

не съм убеден, че има такова предимство.
Моя опит показва, че поддомейна има шанс пред всеки домейн.
Ако смяташ, че е предимство може да си купиш.
тези които не могат или не искат да купуват може да ползват безплатен поддомейн предоставен от нас.
Относно хостинга трябва да ви е ясно, че ще ползвате това което ви предоставя и нищо друго.
 
а как ще стане номера с поддомейните в смисъл ако ключовата дума е "matrix" всеки ще иска поддомейна да му е matrix.domein.com или matrix1.domein.com и т.н. измислихте ли нещо :)
 
stoqnski каза:
а как ще стане номера с поддомейните в смисъл ако ключовата дума е "matrix" всеки ще иска поддомейна да му е matrix.domein.com или matrix1.domein.com и т.н. измислихте ли нещо :)
В крайна сметка ползваш това, което ти е предоставено.НА когото не му хареса, си купува собствен домейн, или както сметне!Най-вероятно, и може би най-добре ще бъде всеки участник да притежава поддомейн, асоцииран с неговият ник.
 
stoqnski каза:
а как ще стане номера с поддомейните в смисъл ако ключовата дума е "matrix" всеки ще иска поддомейна да му е matrix.domein.com или matrix1.domein.com и т.н. измислихте ли нещо :)

Да. Измислихме.
Ако ключовата дума е matrix и в домейна ти има matrix губиш право да участваш.
Това важи само за домейните ако някой си купи (гледайте да не е преди посочената дата ).
Безплатен поддомейн може да получите само от типа user.domain.com .
Всеки който използва безплатният хостинг за друго освен за играта ще бъде изхвърлен не само от играта но и от сайта.
 
StormBreaker каза:
Ключовата дума избрана ли е вече или тепърва ще се гласува?

Няма да се гласува нито да се обявява преди началото на играта.
Така поне реших последно.
За да не се злоупотреби.
И може да не е дума а две думи или три.
Ще гледам да измисля нещо интересно.
 
Аз ще мога да се пробвам нали?Или само тези ,който се занимават активно
 
lam3r4370 каза:
Аз ще мога да се пробвам нали?Или само тези ,който се занимават активно

Може всеки да се пробва стига да е регистриран преди днешна дата и да има активен акаунт.
Деактивирани акаунти не мога да участват.
 
Участва този който се регистрира за участие (като почнат регистрациите).
Може да хванеш някой да ти помага но той няма да получи нито
награди нито поздравления.
 
Аз бих се записал, но ме интересува кога започва играта, и колко ще продължи, защото по някое време на лятото най-вероятно няма да имам достъп до компютър.. :roll:
 
Относно старта на играта, искам да помоля да е след 05.07, защото навярно има участници, които ще сме на рок феста в Каварна.
Поздрави
 
StormBreaker каза:
Нали имаме право на неограничен брой линкове към сайта за играта?
Най-вероятно ще бъде пояснено в правилата. :)
 
Към сайта ще има неограничен. Това е сигурно.
От сайта навън ще има ограничение . Може би.
 
shterev каза:
Само google ли ще се гледа или и ще бъде включена и друга търсачка?

Доста уместен въпрос , админ чакам и аз отговор :)
 

Горе