Правилата на СЕО играта

Статус
Not open for further replies.

Admin

Registered
1. Разрешени домейни:
Поддомейни от типа wt-user.seo-battle.com

2. Хостинг:
Хостинга ще бъде предоставен от нас. Нямате право да хоствате друг хост освен предоставеният от нас.

3. Линкване между участващите поддомейни е строго забранено.

4. Съдържанието на сайта трябва да е смислено и да е пряко свързано с ключовите думи и да е на Български език.Сайтове в които има спам, написани безсмислици или има статии написани на чужд език ще бъдат дисквалифициран .
Може да пишете статии на тема търсене в интернет, СЕО, реклама в интернет, предлагане в интернет и всичко, което може да бъде свързано с ключовите думи търсене в интернет.
Аз примерно бих писал на тема "разликата между
това какво търсим и това което намираме в google" или
'как да посрещнем потребител, който идва от google",
"Интуитивен интерфейс","Лесна ориентация " или "предлагаме ли това което хората тъсят". Давам насоки. Темата е много обширна и е пряко свързана с това от което се интересуваме всички.

5. Копиране на съдържание от други участници: е забранено!
Ще има система, която ще реши проблема с преписването от опонентите. За да регистрирате дадена статия като ваша и за да е защитена от кражба я запишете тук:
http://web-tourist.net/login/seo/
това което поствате там не се вижда от никой освен от мен и вас но така може да докажете, че вие пръв сте я написали .
Всеки, който наруши правилото ще бъде дисквалифициран.


6.Забранява се копирането на информация от БГ сайтове.
Може да направите собствен превод на чужда статия но трябва да
сложите линк към авторския сайт .
Ползването на чужди преводи е забранено.
Ако сте написали авторска статия или сте направили превод на чужда може да я запишете в системата посочена в точка 5. и това ще ви защити
ако ваш опонент реши да я използва.

7. Линкове към спонсорите не са задължителни


8.Други
а)Разрешени програми са само adsense или easytrader

9. Победител е този участник, който се е записал в срок, спазил е горните правила и сайта му излиза най-напред (спрямо другите участници) в резултата на
google.bg при търсене на думите търсене в интернет .
Търсенето ще се извърши на 1.11.2009 от компютър от който не е правено такова търсене.



Искам също да предупредя всички, че суперхостинг не предлагат support на тези акаунти.
Ако имате въпроси и проблеми пишете във форума но аз съм предоставил всичко нужно за създаването на един сайт.
Бази данни, фтп, контрол панели и всичко-всичко което ви е нужно.
Играта е за СЕО и се предполага, че щом участвате можете да правите сайтове и само трябва да докажете, че може да ги оптимизирате за ключовите думи търсене в интернет .
 
Статус
Not open for further replies.

Горе