Реклама на статии или поддомейни от играта

Статус
Not open for further replies.
Смисъл да се рекламира само в тази тема е за да не става спам ли?
 
СЕО състезание в Германия
http://purko.seo-battle.com/2009/08/%D1%81%D0%B5%D0%BE-%D1%81%D1%8A%D1%81%D1%82%D0%B5%D0%B7%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%B5-%D0%B3%D0%B5%D1%80%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%8F
 
Аз реших да се осланям на желанията на хората и затова реших да си организирам вътрешна блог игра "Търсене в интернет". Целта е тези които участват в играта да дават ключови думи, а аз да им представя ревю на сайта който е номер едно при търсенето на ключовата дума.

За повече подробности и идеи, може да погледнете връзката.

Вътрешна блог игра "Търсене в интернет".

Ако на някой му се стори интересна идея, моля да заповяда. Награди няма, идеята е да се позабавляваме малко...
 
Да ви представя и една новина, която може и да обърка плановете ни, преди края на състезанието :(

Google сменят методиката за търсене в интернет

Дано това да не окаже влияние при класирането или поне да не последва официален ъпдейт преди края на състезанието, че иначе може и да има отрицателен ефект за повечето от нас :(
 
Virosss каза:
Да ви представя и една новина, която може и да обърка плановете ни, преди края на състезанието :(

Google сменят методиката за търсене в интернет

Дано това да не окаже влияние при класирането или поне да не последва официален ъпдейт преди края на състезанието, че иначе може и да има отрицателен ефект за повечето от нас :(

Хаха, това ще е яко :) Съвсем ще обърка всичко.


П.П. И аз мислех да пиша такава статия... :x :D
 
ха, оптимизацията не е това което е!, що ли хората се заблуждават от това че като си оптимизираш сайта или там каквото имаш и няма да бараш нищо ... е хубаво, ама това трябва да се прави всеки ден ... а търсачките, роботите или ако искате и търсещите машини да ги наречете все тая, каквото решат това си правят, и човек колкото и да се старае да поддържа някакво ниво никога не е достатъчно понеже се съобразява с изискванията на тия търсещи машини, а и верно че Yahoo и други такива по изостанаха малко, но има хора които ги ползват, това че тука в България се надяваме само на чичко Google ... въпроса не е да направиш нещо което да се ползва само в България, айде да го направим за една по-голяма част потребители ... е трудна работа, не всеки знае български, английски ... а какво ще кажете за китайски? :twisted:
 
@human, уви така е... то винаги си е било каша, но имам наблюдение, че винаги когато изкочи нещо което уж е по-добро в повечето случаи е недоизпипано, колкото и големи да са разработчиците. Да вземем за пример Wordpress, така го омазаха последните 2 ъпдейта, че пускаха кръпки през ден ;)

@kitchenbg, да прав си, но не съвсем. Оптимизирането на онпейдж страница един път се прави и след това започваш да се бориш за имидж на сайта. В случая с този ъпдейт, кофтито е, че Гоогле имат лошият навик да не разкриват тайните си, което не ни позволява да се подготвим предварително и всичко се базира на опити.

Не знам защо, но си мисля, че този път ще наблегнат доста на кода и ще гледат да избягват така нареченият Гоогле бомбинг, което стана масово при линкг билдинг стратегиите.

Яд ме е, че в момента нямам достъп до сайта с новата методика за търсене, да видя как се класират там сайтовете ми, да видим дали има някакви промени и как бихме могли да избегнем нежелано класиране и спад в СЕРП-а :)

Доколкото разбрах имат още работа и се очаква до няколко седмици да завършат с работата и да пуснат новите алгоритми в действие.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе