Проблемен потребител( не спазва правилата ) - Federer_11

Virosss

Registered
Това е по-скоро съобщение до администратора, да предприеме някакви мерки, понеже вече ми писна от глупости.

Въпросният потребител, не престана да ми флуди блога и да спами там с линкове към сайта си.

Поствам доказателство:

Предупредих го няколко пъти, да престане и, че ще го репортна накрая, но явно му е дебела главата.

Според мен това нарушава правилата на играта и трябва да бъде дисквалифициран, понеже много добре знае, че е забранено да има връзки между играчите и въпреки това поства такива и отделно ми писна само да преглеждам коментари от него с цел спам.

Както знаете заради този потребител още в началото взеха повечето блогъри да гледат негативно на самата игра и по-точно заради очевадният спам с който тероризираше всички и смятам, че трябва най-накрая да му се даде заслуженото и да разбере, че понякога трябва да се играе по-честно!

Предполагам и други от играчите са се опарили от неговите глупости, ако има такива моля да споделят и те оплакванията си към играча в тази тема.
 
То и да му се публикува коментара нали знаеш че има norefferer и няма как да се опарят. Иначе го банни от сайта ти и готово ;)
 
бих те посъветвал да го баннеш както каза колегата и да направиш линковете в коментарите ти да са nofollow
 

Горе